fb  Sdílet

1. série  (2003 - 2004)

1. díl Když hradba povolí  V TV   so. 31.10. Sorozat+ 3.00, po. 2.11. Sorozat+ 23.55
2. díl Prášek  V TV   út. 3.11. Sorozat+ 3.00, út. 3.11. Sorozat+ 23.55
3. díl Náš chlapec se vrátil  V TV   st. 4.11. Sorozat+ 3.00, st. 4.11. Sorozat+ 23.55
4. díl Pobožní lidé  V TV   čt. 5.11. Sorozat+ 3.00
5. díl Běžec
6. díl Halleyova kometa
7. díl Třináctá komnata
8. díl Babočkové odlétají
9. díl Pocity viny
10. díl Stopař
11. díl Ofélie
12. díl Lepidlo
13. díl Dopis
14. díl Chlapec v krabici
15. díl Požár na diskotéce
16. díl Dobrovolníci
17. díl Druhý příchod legendy
18. díl Předsevzetí
19. díl Pozdní návraty
20. díl Dravec
21. díl Mateřský instinkt
22. díl Plán
23. díl Ulička milenců

2. série  (2004 - 2005)

1. díl Nebezpečná čtvrť
2. díl Děvčata z továrny
3. díl Daniela
4. díl Barák
5. díl Kdo je tvůj táta?
6. díl Přespání
7. díl Lidi prší
8. díl Rudá záře
9. díl Lovec myšlenek
10. díl Dům
11. díl Ztracená generace
12. díl Ahoj, Adrian
13. díl Čas zabíjet
14. díl Revoluce
15. díl Přání
16. díl Pomsta
17. díl Škodolibost
18. díl Spoušť
19. díl Divné ovoce  V TV   dnes Sorozat+ 22.00
20. díl Kensington  V TV   dnes Doma 12.15, zítra Sorozat+ 22.00, po. 26.10. Sorozat+ 2.00
21. díl Noční nestvůry  V TV   dnes Doma 13.15
22. díl Nejlepší přátelé  V TV   zítra Doma 12.10, ne. 1.11. Sorozat+ 22.00, po. 2.11. Sorozat+ 2.00
23. díl Les  V TV   zítra Doma 13.10

3. série  (2005 - 2006)

1. díl Rodina
2. díl Slib
3. díl Osudová chyba  V TV   dnes Doma 5.15
4. díl Barvy  V TV   po. 26.10. Doma 5.40
5. díl Uvězněná  V TV   po. 26.10. Doma 16.35, út. 27.10. Doma 4.55
6. díl Zachraňte Patricka Bubleyho  V TV   po. 26.10. Doma 17.30, út. 27.10. Doma 5.35
7. díl Rozjezd  V TV   út. 27.10. Doma 16.50, st. 28.10. Doma 4.55
8. díl Čest  V TV   út. 27.10. Doma 17.45, st. 28.10. Doma 5.35
9. díl Perfektní den  V TV   st. 28.10. Doma 16.45, čt. 29.10. Doma 4.50, ne. 1.11. Doma 12.30
10. díl Frankovy lahůdky  V TV   st. 28.10. Doma 17.40, čt. 29.10. Doma 5.35, ne. 1.11. Doma 13.35
11. díl Osm let  V TV   čt. 29.10. Doma 16.50, pá. 30.10. Doma 4.50
12. díl Po škole  V TV   čt. 29.10. Doma 17.45, pá. 30.10. Doma 5.35
13. díl Debut  V TV   pá. 30.10. Doma 16.55
14. díl Odpoledne pro psa  V TV   pá. 30.10. Doma 17.50, po. 2.11. Doma 5.35
15. díl Azyl  V TV   po. 2.11. Doma 16.35, út. 3.11. Doma 4.55
16. díl Jednou večer  V TV   po. 2.11. Doma 17.30, út. 3.11. Doma 5.35
17. díl Superhvězda  V TV   út. 3.11. Doma 16.50, st. 4.11. Doma 4.55
18. díl Vítejte  V TV   út. 3.11. Doma 17.45, st. 4.11. Doma 5.35
19. díl Krásný blázínek  V TV   st. 4.11. Doma 16.45, čt. 5.11. Doma 4.50
20. díl Trest smrti: Poslední odvolání  V TV   st. 4.11. Doma 17.45, čt. 5.11. Doma 5.35
21. díl Kurník
22. díl Řeka
23. díl Joseph

4. série  (2006 - 2007)

0. díl IV/0
1. díl Běsnění
2. díl Válka doma
3. díl Barabové
4. díl Po porodu
5. díl Zachraňte Sammyho
6. díl Píseň pro dceru
7. díl Jednou za život
8. díl Světlušky
9. díl Osamělá srdce
10. díl Navěky modrá
11. díl Červení a modří
12. díl Zatnout pěsti!
13. díl Výpadek proudu
14. díl V osm hodin tři minuty
15. díl Krev ve stopách
16. díl Pokoj, kde se dává sbohem
17. díl Přísun krok
18. díl Sen o dolarech
19. díl Pedofil
20. díl Postav se a zakřič
21. díl Rozpolcená
22. díl Lodní náklad
23. díl Smrt z milosti
24. díl Šmírák

5. série  (2007 - 2008)

1. díl Thrill Kill
2. díl Ta žena
3. díl Vyjížďka
4. díl Ďábelská hudba
5. díl Spříznění zlodějnou
6. díl Zázračné dítě
7. díl Konec světa
8. díl Obecná odpovědnost
9. díl Šílená po klucích
10. díl Spravedlnost
11. díl Rodina
12. díl Sabotáž
13. díl Pavouci
14. díl Andy v c moll
15. díl Cesta
16. díl Špatná pověst
17. díl Šílenství
18. díl Duch mého dítěte

6. série  (2008 - 2009)

1. díl Dny slávy
2. díl To pravé povolání
3. díl Středeční ženy
4. díl Bruslařka
5. díl Propustka na břeh
6. díl Autosalon
7. díl Jeden malý krůček pro lidstvo  V TV   po. 26.10. Cool TV 0.00, po. 26.10. Cool TV 3.00
8. díl Trojí ohrožení  V TV   po. 2.11. Cool TV 0.00, po. 2.11. Cool TV 3.05
9. díl Děvče z magazínu
10. díl Jiná kampaň
11. díl Křídla
12. díl Loterijní horečka
13. díl Nejnovější zprávy
14. díl Kartáčník
15. díl Ochrana svědků
16. díl Šakalové
17. díl Jeffriesův boj
18. díl Vnitřní hlas
19. díl Americký sen
20. díl Sen o svobodě
21. díl Den kdy došlo k atentátu
22. díl Kodex cti
23. díl Rodinná tradice

7. série  (2009 - 2010)

0. díl VII/0
1. díl Poslední plavba
2. díl Skateboarďáci
3. díl Jurisprudence
4. díl Duše
5. díl Ženy na křídlech
6. díl Poslední dostih
7. díl Číst mezi řádky
8. díl Čínská čtvrť
9. díl Debatní kroužek
10. díl Vražda na ledě
11. díl Voják, jak se patří
12. díl Bunny na útěku
13. díl Vražedné grafitti
14. díl Proměna
15. díl Dvě svatby  V TV   dnes Nova Cinema 8.15 /ST/
16. díl Osudový pád  V TV   dnes Nova Cinema 9.10 /ST/
17. díl Vzplanutí  V TV   po. 26.10. Nova 14.05 /ST/, út. 27.10. Nova 0.50 /ST/, út. 27.10. Nova Cinema 7.00 /ST/
18. díl Poslední autokino  V TV   po. 26.10. Nova 15.00 /ST/, út. 27.10. Nova 1.35 /ST/, út. 27.10. Nova Cinema 7.55 /ST/
19. díl Kulka  V TV   út. 27.10. Nova 14.05 /ST/, st. 28.10. Nova 0.30 /ST/, st. 28.10. Nova Cinema 6.50 /ST/
20. díl Volná láska  V TV   út. 27.10. Nova 15.00 /ST/, st. 28.10. Nova 1.20 /ST/, st. 28.10. Nova Cinema 7.45 /ST/
21. díl Skoro jako v ráji  V TV   čt. 29.10. Nova 14.05 /ST/, pá. 30.10. Nova 0.30 /ST/, pá. 30.10. Nova Cinema 8.20 /ST/
22. díl Rána  V TV   čt. 29.10. Nova 15.00 /ST/, pá. 30.10. Nova 1.15 /ST/, pá. 30.10. Nova Cinema 9.10 /ST/
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 24. 10. 2020 Svátek má Nina
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz