SERIÁL: Řím   díl: Posmrtná maska - (2. série / 7. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

87%
seriál / akční, historický, romantické, thriller Velká Británie/USA, , 57 min., od 18 let
< Předchozí díl19. z 22 dílůNásledující díl >
(Rome   episode: Death Mask)

Režie:
Herci: , , , , , více...


Antoniova povaha se znovu projeví a vojevůdce vyzve Octaviana k vytvoření aliance. Timon a Levi se postaví proti Herodovým plánům. Atiina pozice není otřesena. Gaia využije Pullovo potrestání jako zbraň proti němu. Náhlý zájem dcery o obchodní záležitosti probudí ve Vorenovi podezření. Posca se vdává.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Velmi kvalitní záležitost, co také od prime HBO očekávat jiného? 2 výborné série, každá trochu jiná, okouzlující výprava a výborné hraní si s fakty a jejich fabulací ve prospěch příběhu. Během 24 dílů, odehrávajících se zhruba během 20 let, postavy přicházejí a odcházejí, ale hlavní protagonisté jsou nemění - Titus Pullo a Lucius Verenus, dva maníci, kteří ve prospěch seriálu (nevědomky) hýbou samotnými základy antiky. Škoda jen, že akce je zde méně a zaměření je primárně na politické intriky v kontrastu s životem plebsu. Pokud je nám ale akční scéna naservírována, je skvělá.
Všechny komentáře k seriálu 11+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Posmrtná maska

Nehledě na podezření, že chtějí vytvořit nový triumvirát, si vítězové bitvy u Filipp rozdělí sféry vlivu. Marcus Antonius dostane bohaté východní provincie a Egypt, Octavianus Řím a západní provincie a Lepidus Afriku, čímž fakticky oslabí jeho moc. Bez ohledu na vzájemnou dohodu si však Marcus Antonius nechává peníze z úplatku jen pro sebe, což vyvolá další prudkou hádku mezi spojenci. Uklidnit ji nakonec může jen politicky prozíravý akt, který navrhne sama Atia - svatba. Ani ve snu ji však nenapadne, že by ji, nejprohnanější římskou intrikánku, mohl překvapit její vlastní syn. Svatba se odehraje, jen rozložení rolí bude jiné. Před Atiiným domem se utáboří truchlící Servilia v prostém šatu, hlavu si sype popelem a žádá spravedlnost od Atie z rodu Juliů. Naříká ve dne v noci, ve větru i dešti, až Atie nevydrží a vyjde před dům. Servilia ji před svědky prokleje při bozích podsvětí a ukončí svůj trpký život. Těhotná Eirene si postěžuje na Gaiiny urážky a Pullo nemá jinou volbu než Gaiu ztrestat. To však nezůstane bez následků. Vorenova nejstarší dcera Vorena podlehne svádění jednoho z Memiových mužů a když je Memio náhodou přistihne, nechá se ochotně přemluvit ke špehování vlastního otce.


Podobné seriály

Jak jsem poznal vaši matku VIII (5)
(How I Met Your Mother VIII) Podzim rozchodů Období rozchodů pokračuje a Ted s Victorií s...
dnes 12.40
Prima Cool
Closer V (2)
(The Closer V) Krvavé peníze Žena ohlásí policii únos manžela. Bývalého podnikatele s nem...
dnes 12.45
Prima
Kriminálka Miami (21)
(CSI Miami) Vrah za kamerou Kriminalisté pod vedením Davida Carusa vyšetřují smrt student...
dnes 13.40
Nova
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 4. 3. 2024 Svátek má Stela
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz