fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

75%
seriál / krimi USA, , 43 min.
< Předchozí díl57. z 106 dílůNásledující díl >
(Rizzoli & Isles   episode: You're Gonna Miss Me When I'm Gone)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Hluboký zářez televize zítra Markíza KRIMI 07.55 (skryté titulky)
Markíza KRIMI 07.55
V rodinném kruhu televize zítra Markíza KRIMI 08.35 (skryté titulky)
Markíza KRIMI 08.35
Sémě zla televize zítra Nova Gold 09.15 (skryté titulky)

Policie vyšetřuje vraždu Natalie, která pracovala pro zpravodajskou agenturu. Zdá se, že Natalie chtěla prodat utajené informace, a to ji stálo život. Jane a Maura jsou vrahovi na stopě.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu nejen kvůli tomu, že je vtipný, ale je to jeden z nejreálnějších krimi seriálů, jaké znám. Ne vždy to dopadne tak, jak bychom si přáli.Napínavý děj prolínající osobním životem hlavních aktérek. Vůbec mi nevadí, když díly opakují a já po chvíli zjistím, že jsem tento díl už viděla. Ráda s na něj podívám znovu. :-)
Všechny komentáře k seriálu 21+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Budu ti scházet, až budu pryč

Mladá žena cestuje autem na letiště. Náhle automobil zastaví na opuštěné silnici, řidič vystoupí a chladnokrevně ji střelí dvěma ranami do hlavy. Žena o sobě ale ještě předtím stačí dát vědět. Tommy právě slaví zásnuby s Livií a celá rodina se těší na svatbu. Jane a Frankie jsou ale odvoláni k případu vraždy. Mladá žena na silnici je dcera senátorky státu Massachussetts Valerie Bloomfieldové. Vyšetřování bude choulostivé. Od začátku se projevují snahy ministerstva vnitřní bezpečnosti a FBI do případu zasahovat. Navíc se ukáže, že zavražděná Natalie a její snoubenec Waiman Zhang - momentálně nezvěstný - byli zaměstnáni ve společnosti pro sběr informací, tedy u tajné služby. Ukáže se, že žena má vyříznutý jazyk, někdo jí vzal počítač a na ruce má vytetovaného cosi jako maticový kód, zatím nevyluštěný. Zato 20 000 dolarů v hotovosti zůstalo na místě. Senátorka vypoví, že dcera byla v poslední době nervózní, nemluvila, s nikým nekomunikovala a nekontrolovatelně hubla. Projevovaly se u ní známky těžkého stresu. Jí i dceři bylo vyhrožováno v souvislosti se snoubencem, který - protože nebyl rodilý Američan - prý nebyl dost důvěryhodný. Policie se obává, že Natalie chtěla někam utéct - co když prozradila nebo se chystala prozradit přísně tajné informace? Mezitím najde Frankie opilého Tommyho. Znovu začal pít, a Livie ho proto opustila. Bratři se poperou v baru, takže je musí Maura a Angela Rizzoliová ošetřit. Jane a kolegové jedou navštívit Nataliina šéfa Christophera Carnahana. Tam vyjde najevo, že Natalie si vzala jiný vůz než ten, kterým měla na letiště jet. Ovšem zdá se, že policie o případ přijde: FBI se zmocní všech materiálů a chce i tělo. Maura narychlo udělá zubní otisk a podle rovnátek, která měla Natalie u sebe, ačkoli je nikdy nenosila, dojde k přesvědčení, že si sama zavazadlo nechystala. Někdo jí nastražil past, aby se jí zbavil. V bytě Natalie jsou nalezeny věci potřebné k tetování a domácí WiFi rušička. V bezpečnostní schránce pak žínka s čísi krví. Vznikne podezření, že Natalii někdo znásilnil v hotelu, kde se konal kongres tajných služeb. Konečně se objeví i Waiman Zhang a pomůže policii dekódovat snoubenčino tetování. Ta vypovídá, jak ji v hotelu znásilnil její šéf Carnahan, stejně jako už mnoho dívek před ní. Bál se vyzrazení a neustále ji pak sledoval. Nakonec na ni nalíčil past s odletem a nechal ji zabít. Jane dostává dopis, v němž Casey ruší svůj původní slib odejít od armády a zůstat s ní v Bostonu. Přece jen se k tomu nemůže odhodlat. Jane nechce ale neustále jen cestovat z místa na místo, a navíc zjistila, že je těhotná.


Podobné seriály

Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně VI (7)
(Rizzoli & Isles VI) Sémě zla V parku je objevena mrtvola mladé ženy v kleci na zvířata. ...
dnes 10.55
Nova
Policie Hamburk VII (23)
(Notruf Hafenkante VII) Ukradené dítě Nové případy na sebe nenechávají dlouho čekat a ham...
dnes 11.35
Prima
Closer VI (15)
(The Closer VI) Zamotaná hra Zatčením zfetovaného muže vyplave na povrch další případ, kt...
dnes 12.35
Prima
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 15. 4. 2024 Svátek má Anastazie
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz