SERIÁL: Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně   díl: Sémě zla - (6. série / 7. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

76% 900 hlasů
seriál / krimi USA, , 42 min.
< Předchozí díl82. z 106 dílůNásledující díl >
(Rizzoli & Isles   episode: A Bad Seed Grows)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
65 hodin televize zítra Markíza KRIMI 19.00 (skryté titulky), ne. 4.12. Markíza KRIMI 01.35 (skryté titulky)
Markíza KRIMI 19.00
Markíza KRIMI 01.35
Markíza KRIMI 11.45
Markíza KRIMI 09.25
V bohatství či chudobě televize zítra Markíza KRIMI 19.55 (skryté titulky), ne. 4.12. Markíza KRIMI 02.15 (skryté titulky)
Markíza KRIMI 19.55
Markíza KRIMI 02.15
Markíza KRIMI 12.25
Markíza KRIMI 10.00
V rakvi televize ne. 4.12. Markíza KRIMI 19.00 (skryté titulky), po. 5.12. Markíza KRIMI 02.20 (skryté titulky)
Markíza KRIMI 19.00
Markíza KRIMI 02.20
Markíza KRIMI 09.20

Smrt šestnáctileté dívky, která je nalezena na odlehlém místě v kleci, zasáhne celý policejní tým. Mauře se přihlásí bývalý spolužák. Něco ví, ale zdráhá se to prozradit.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu nejen kvůli tomu, že je vtipný, ale je to jeden z nejreálnějších krimi seriálů, jaké znám. Ne vždy to dopadne tak, jak bychom si přáli.Napínavý děj prolínající osobním životem hlavních aktérek. Vůbec mi nevadí, když díly opakují a já po chvíli zjistím, že jsem tento díl už viděla. Ráda s na něj podívám znovu. :-)
Všechny komentáře k seriálu 20+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Sémě zla

Při procházce lesem se pes vytrhne své majitelce a najde na odlehlém místě mrtvolu dívky zavřené v kleci... Jane, která si potrpí na staré věci, na které si zvykla, se vzpouzí Mauřině návrhu, že jí k narozeninám koupí nový gauč, protože ten její už dosloužil. Jejich hádku přeruší telefon: obě ženy přicházejí na místo nálezu mrtvoly. Dívka, identifikovaná jako Sheila McIntyreová, měla v kostech nedostatek vápníku - důsledek anorexie - a na těle byla nalezena stopa po vpichu. Na kleci pak zvířecí chlupy a krev. Toxikologie prokáže v její krvi přítomnost látek, které se používají ve veterinární medicíně k eutanázii zvířat. Dívka, jež patřila ve škole vždy mezi první, byla zcela bez problémů. Nebyla znásilněna a na těle nejsou patrné ani známky násilí či zápasu. A právě tehdy navštěvuje Mauru její bývalý spolužák z medicíny, psychiatr dr. Foley. Je rozpačitý, očividně by jí chtěl něco sdělit, ale nakonec to neudělá. Zdá se, že o vraždě něco ví, mohl ji spáchat některý jeho pacient, on je ale vázán lékařským tajemstvím. I Maura se pokusí o portrét vraha: domnívá se, že Sheila byla jeho první lidská oběť, před ní nepochybně zabíjel zvířata. Látky, které jim vstřikoval, způsobily pomalou smrt, kterou sadista pravděpodobně se zájmem sledoval. Jane s Korsakem se znovu vydávají za doktorem Foleym, ale najdou ho v jeho pracovně zavražděného. Ve skříni se schovává celý zakrvácený šestnáctiletý pacient Daniel O'Neil. Na noži, kterým byl doktor pobodaný, se najdou jeho otisky. Mladík ovšem tvrdí, že ho doktor zneužíval a on se mu jen bránil. Jane si je jistá, že vrahem obou obětí je on, ostatně stačila si všimnout drzého a výsměšného úsměvu na jeho tváři. Rodiče sice zastávají názor, že se stal pouze svědkem doktorovy vraždy, matka ale vypadá nejistě. Mezi psychiatrovými spisy chybí pacientova vyprávění - doktor pracoval s narativní terapií. Díky jeho asistentce se najdou - někdo, s největší pravděpodobností sám vrah - je zamíchal mezi spisy dalších pacientů, k nimž nemá policie přístup. Daniel Jane otevřeně provokuje, přestože ta si už přečetla spisy, v nichž se k vraždám nejprve zvířat - pomáhal v útulku pro opuštěná zvířata - a později k vraždě Sheily otevřeně přiznal. Sheila totiž docházela k jinému psychiatrovi, který měl s Foleym společnou čekárnu. Tam se s Danielem seznámila a všechno mu o sobě řekla. Jane žádá jeho matku, aby jim pomohla, ta se ale syna velice bojí. Nakonec ji Jane přemluví. Ještě v autě se syn pokusí svou matku zabít, Jane a další detektivové jsou ale na místě. Daniel je zatčen... Nový gauč Jane nakonec nemine, i když k jeho výměně ji nakonec přiměje až požár jejího domu, při němž starý gauč s mnoha dalšími věcmi shoří.


Podobné seriály

Kriminálka Miami (5)
(CSI Miami) Tým řeší dva rozdílné případy - nejdříve byl nalezen zavražděný kněz, v kapse ...
dnes 07.40
Nova Cinema
Na krok od nebe IV
(Un passo dal cielo IV) Pokrevní pouto Policejní komisař Vincenzo řeší další kriminální p...
dnes 09.00
ČT1
Walker, Texas Ranger VII (19)
Bratři ve zbrani Další pokračování příběhů neohroženého Walkera, který se nikdy netajil t...
dnes 10.35
Prima
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 2. 12. 2022 Svátek má Blanka
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz