fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

76% 900 hlasů
seriál / krimi USA, , 43 min.
< Předchozí díl85. z 106 dílůNásledující díl >
(Rizzoli & Isles   episode: Sister Sister)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Dědictví krve televize zítra Prima Krimi 15.05 (skryté titulky), út. 7.2. Prima Krimi 02.05 (skryté titulky)
Můj nejhorší nepřítel televize zítra Prima Krimi 20.15 (skryté titulky), út. 7.2. Prima Krimi 15.05 (skryté titulky)
Láska bez hranic televize zítra Super RTL 20.15, zítra Super RTL 23.00

Když je na zahradě svého domu nalezena mrtvá žena, vše nejprve ukazuje na to, že ji napadl její vlastní rotvajler. Nález strychninu v těle oběti ale zaměří pozornost vyšetřovatelů zcela jiným směrem.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu nejen kvůli tomu, že je vtipný, ale je to jeden z nejreálnějších krimi seriálů, jaké znám. Ne vždy to dopadne tak, jak bychom si přáli.Napínavý děj prolínající osobním životem hlavních aktérek. Vůbec mi nevadí, když díly opakují a já po chvíli zjistím, že jsem tento díl už viděla. Ráda s na něj podívám znovu. :-)
Všechny komentáře k seriálu 21+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Sesterské vztahy

Na zahradě svého domu trénuje žena rotvajlera. Když mu nabízí misku s jídlem, pes začne vrčet, a když z ní sama ochutná, vrhne se na ni. Jane má domluvený pohovor s bytovou komisí, neboť si shání byt, aby nemusela bydlet s bratrem. S Maurou hledají vhodné oblečení, když jsou přivolané k mrtvé Moně Evansové. Na první pohled se zdá, že ji zabil její vlastní pes, je pokousaná. Pes Duke je odvezen na stanici, kde má být za 24 hodin utracen. Vince Korsak, velký milovník psů, je přesvědčen, že on ženu na svědomí nemá, a chystá se udělat vše proto, aby psa zachránil. Pitva brzy ukáže, že Mona zemřela na otravu strychninem, pes ji tedy nezabil. To Korsakovi umožní vzít si ho prozatím k sobě. Policie se dozvídá, že Mona měla dvě dcery - Trishu a Saru. Posledně jmenovaná byla drogově závislá a Dukea neměla ráda, několikrát hrozila, že ho otráví, jak vypoví Trisha. Sara žije na ulici a policie ji začne hledat. Další analýzy ukážou, že jed se nacházel v jídle připraveném pro psa, směsi lososa, kapusty a hnědé rýže. Někdo tedy chtěl otrávit psa a Mona zemřela pouze náhodou. Pes se jí v jídle snažil zabránit, proto se na ni vrhl. Sám jídlo odmítl, protože jed cítil. Stížnosti na psa neustále psala i Mony sousedka Dolores. Ta se právě stěhuje a policii naznačí, že Mona se nedávno kvůli Dukeovi hádala s jakousi Brendou Gradyovou. Ta ovšem vypoví, že se jednalo o připuštění její feny, jinak nic proti Moně neměla. Ovšem někteří majitelů psů, které Duke na soutěžích pravidelně porážel, ji a jejího psa nenáviděli. Jane tedy napadne, že vezmou rotvajlera na soutěž, možná se tam objeví i vrah. Místo toho se tam ale setkají se Sarou, která se přišla podívat, protože hledá matku. O její smrti nic neví. Nakonec přizná, že psovi dala do misky jed na krysy, a je zdrcená představou, že zabila vlastní matku! Pak se ale ukáže, že v těle zavražděné byly dva druhy strychninu: běžný, používaný do jedu na krysy, přítomný ve stopovém množství, a čistý strychnin, kterého bylo nejvíce. Právě ten ženu zabil a byl obsažen v kávě, kterou vypila. Závěť ukáže, že Mona vše odkázala psovi a její dům by mohl být prodán za milion dolarů: pozemky s domy totiž skupuje nemocnice a Mona se prozatím bránila, nechtěla Dukea připravit o domov. Vyšetřovatelé podezřívají Trishu: věděla, že Sara chtěla psa zabít, proto bude podezřelá, a ona by získala psa i peníze, které zdědí. Rozhovor mezi sestrami, který policie nahrává, ale ukáže, že tomu tak není. Jelikož se v blízkém kontejneru najde šálek, v němž byla otrávená káva, a jediným člověkem, který věděl o dědictví i o ceně domu, byla Dolores, policie ji navštíví znovu. Vražedkyně se už do nového domu nepřestěhuje... Sestry se rozhodnou společně pečovat o Dukea. Maura s Kentem Drakem si objasní problém, kvůli kterému mladý muž nechce oznamovat rodičům smrt jejich dítěte, za vším stojí trauma z Afghánistánu. Maura při rozhovoru pojme podezření, že Kent by si chtěl začít s Jane.


Podobné seriály

Případy detektiva Murdocha XV (21)
(Murdoch Mysteries XV) Ďáblova hudba Nová řada britsko-kanadské kriminální série o muži, ...
dnes 23.50
ČT1
Detektiv Endeavour Morse VIII (1)
(Endeavour VIII) Útočník Brilantní úsudek a láska nejen k opeře. Nové epizody britského k...
zítra 00.40
ČT1
Kriminálka Miami IV (21)
(CSI: Miami IV) Falešný únos Dvě ženy se vybavují na pláži, když náhodně jedné z nich zav...
zítra 02.35
Nova
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 5. 2. 2023 Svátek má Dobromila
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz