fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

78% 29 hlasů
seriál / krimi USA,
< Předchozí díl22. z 106 dílůNásledující díl >
(Rizzoli & Isles   episode: Can I Get a Witness?)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Smrtící hra televize zítra Prima Krimi 15.15 (skryté titulky), čt. 30.3. Prima Krimi 02.00 (skryté titulky)
Rychlé prachy televize zítra Doma TV 18.15, so. 1.4. Doma TV 14.50
Políbila jsem holku televize zítra Doma TV 19.00, so. 1.4. Doma TV 15.40

Policie má svědka vraždy mentora, který se snažil bojovat proti gangům a pomáhat mladým lidem. Mladého svědka však nacházejí druhý den mrtvého.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu nejen kvůli tomu, že je vtipný, ale je to jeden z nejreálnějších krimi seriálů, jaké znám. Ne vždy to dopadne tak, jak bychom si přáli.Napínavý děj prolínající osobním životem hlavních aktérek. Vůbec mi nevadí, když díly opakují a já po chvíli zjistím, že jsem tento díl už viděla. Ráda s na něj podívám znovu. :-)
Všechny komentáře k seriálu 21+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Sežeňte mi svědka

Policisté mají svědka, který viděl vraždu. Jedná se o černošského teenagera Danteho, který byl zapojený do výchovného programu vproblémové čtvrti plné drogových dealerů. Se svým mentorem Elmorem Gregorym právě smýval graffiti ze zdi, přijel knim dealer a vrah Terrence Jones, známý jako Little T., a Gregoryho zastřelil. Vadilo mu, že se Gregory snaží dostat kluky zmoci gangu. Policie svědka, který má další den svědčit u soudu, úpěnlivě hlídá. Little T., který je obviněný ztéto vraždy, má podle odhadů policie na svědomí nejméně dalších 15 vražd včetně zabití malé holčičky a osmiletého kluka... Svědek Dante je následující den brzy ráno včernošské čtvrti nalezen mrtvý, někdo ho střelil do týla. Pitva prokáže, že mrtvý je asi 8 hodin, takže ho zabili předchozího večera. Strážník, který hlídal před domem, kde policie Danteho skrývala, neopustil své místo ani na vteřinu a Dante neodešel ze svého pokoje, o čemž svědčí záznam kamery. Nikdo mu nevolal, pouze jednou mu přinesli jídlo, číšník se zdál vpořádku. Strážník viděl Danteho živého naposledy ve 20.53. Vmístnosti je otevřené okno, vypadá to, že Dante tajně vylezl oknem. Otisky na parapetu patří jemu, ale není jasné, co ho mohlo vylákat pryč... Po smrti svědka hrozí, že bude případ smeten ze stolu. Asistentka státní návladní Valerie Hudsonová, která má případ na starosti, zuří. Případ se dá zachránit jediným způsobem. Korsak musí přivést ksoudu svého tajného informátora, který ho upozornil na to, že by Dante mohl svědčit, a řekl mu, kde ho najde. Korsak informátora ale nechce prozradit. Jeho šéf a Hudsonová chtějí znát informátorovu identitu, jinak Korsaka postaví mimo službu. Korsak odmítne jméno prozradit a raději tvrdí, že si to vymyslel, a odevzdá odznak. Jane ale Korsakovi nevěří, myslí si, že Korsak ví, kde je informátor, jenom to nechce prozradit, aby neohrozil jeho bezpečí. Prochází spolu s Frostem Korsakovy složky a snaží se najít někoho, kdo by stím mohl mít něco společného.


Podobné seriály

Námořní vyšetřovací služba L. A. VI (10)
Konec vlády Při otevírání domu důstojnice CIA dojde k explozi, která zabije bulvárního no...
dnes 12.30
Prima Cool
Policie Hamburk IV (9)
Rybí válka Policisté vyšetřují válku dvou prodavačů ryb o zákazníky. Jejich naschvály už ...
dnes 12.35
Prima
Komisař Rex III (3)
Smrt v muzeu Medvěd může být životu nebezpečný - dokonce i jako vycpaný exponát v muzeu.....
dnes 13.35
Prima
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 28. 3. 2023 Svátek má Soňa
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz