fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

78% 29 hlasů
seriál / krimi USA, , 42 min.
< Předchozí díl93. z 106 dílůNásledující díl >
(Rizzoli & Isles   episode: A Shot in the Dark)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Smrtící hra televize zítra Prima Krimi 15.15 (skryté titulky), čt. 30.3. Prima Krimi 02.00 (skryté titulky)
Rychlé prachy televize zítra Doma TV 18.15, so. 1.4. Doma TV 14.50
Políbila jsem holku televize zítra Doma TV 19.00, so. 1.4. Doma TV 15.40

Zdá se, že kruh kolem Janiny bývalé spolužačky, která z neznámého důvodu pronásleduje ji i její blízké, se pomalu stahuje. Poručík Korsak si konečně bere Kiki, a když se večer v rámci oslavy jdou všichni před restauraci vyfotografovat, ze tmy se ozve výstřel.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu nejen kvůli tomu, že je vtipný, ale je to jeden z nejreálnějších krimi seriálů, jaké znám. Ne vždy to dopadne tak, jak bychom si přáli.Napínavý děj prolínající osobním životem hlavních aktérek. Vůbec mi nevadí, když díly opakují a já po chvíli zjistím, že jsem tento díl už viděla. Ráda s na něj podívám znovu. :-)
Všechny komentáře k seriálu 21+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Výstřel ve tmě

U malého obchodu s občerstvením v lese jde policista zkontrolovat osobu sedící v autě. Když přistoupí k okénku, je jedinou ranou zastřelen. Z obchodu vybíhá mladá dívka a dívá se za ujíždějícím autem... Jane nedá spát případ Alice Sandersové, její spolužačky z akademie, která očividně stojí za vším, co ji i její blízké v poslední době postihlo. Ta byla ovšem po čtyřech letech, které si odpykávala za obchod s drogami, nedávno propuštěna. Zjišťuje, že Alice pochází z rodiny policistů, kteří si všichni vedli ve službě velmi dobře. Jen Alice, které se po výborných výsledcích ve škole na policejní akademii dařilo už méně, odtamtud nakonec odešla a dala se na zločineckou dráhu ... Brzy se zjistí, kdo byla dívka, která vyběhla z obchodu, očividně komplic osoby v autě, která zastřelila policistu. Wendy Allenová si odseděla trest ve stejné věznici jako Alice a byla propuštěna ve stejné době. Je třeba ji okamžitě najít ... Korsak se schází s detektivem ve výslužbě Markem McFaddenem, otcem Alice, který mu potvrdí, že jeho dcera po neúspěších na akademii odešla a vrhla se na obchodování s drogami. Maura její chování vysvětluje tím, že ji na akademii předstihla Jane, kterou teď Alice viní ze všech svých neúspěchů a zpackaného života a chce ji dostat za každou cenu ... V okolí místa, kde byl zabit jejich kolega, hledají policisté Wendy, která se nakonec střetne s Jane. Míří na ni pistolí, ale nakonec ji policistce odevzdá. Tvrdí, že Alici miluje a ta jí to oplácí, přestože se jí Jane snaží vysvětlit, že Alice nemiluje nikoho kromě sebe a všechny jen využívá. Ukáže se, že Wendy má nedaleko chatu, tam se ale Alice nenajde. Nakonec vyšetřovatelé vypátrají, že si nechala přebarvit vlasy jako Wendy a s jejím pasem odletěla do Kanady. Ukáže se, že Alice má nevlastního syna, kterého se ujala po smrti jeho matky narkomanky. Eric Stone, student antropologie, se nejprve snaží policistům utéct a pak tvrdí, že jeho nevlastní matka je nevinná, že se v poslední době změnila a začala podnikat. Vše ovšem nasvědčuje tomu, že podnikání není čisté. Frankie se dozvídá, že Alice byla v Kanadě identifikována a policie čeká, až ji bude moci zadržet ... Vzhledem k návalu práce Korsak už dvakrát odsunul termín své svatby, naposledy proto, že nebyl přítomen jeho svědek, Jane. Tentokrát se s Kiki domluví, že se vezmou okamžitě, a to v jeho restauraci, kde se shromáždili všichni přátelé. Po obřadu se pije a tančí a nakonec vyjde rozveselená společnost před restauraci, aby se nechala vyfotografovat. Když se svatebčané řadí, Jane si povšimne červené tečky pohybující se po postavách. Vykřikne, vypukne zmatek, někteří lidé si lehají na zem a z dodávky zaparkované před restaurací se do noci ozve výstřel.


Podobné seriály

Policie Hamburk IV (8)
Dvojí život Policisté vyšetřují případ manželky vlivného muže, která žije dvojí život... ...
dnes 11.35
Prima
Námořní vyšetřovací služba L. A. VI (10)
Konec vlády Při otevírání domu důstojnice CIA dojde k explozi, která zabije bulvárního no...
dnes 12.30
Prima Cool
Komisař Rex III (3)
Smrt v muzeu Medvěd může být životu nebezpečný - dokonce i jako vycpaný exponát v muzeu.....
dnes 13.35
Prima
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 28. 3. 2023 Svátek má Soňa
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz