SERIÁL: Rosamunde Pilcherová   díl: Láska na obzoru - (82. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

45% 31 hlasů
seriál / romantické, thriller Německo,
< Předchozí díl82. z 135 dílůNásledující díl >
(Rosamunde Pilcher   episode: Liebe am Horizont)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Lizenz zum Seitensprung televize zítra Prima LOVE 20.00, po. 24.2. Prima 10.20
Nečekaná láska televize so. 22.2. Doma 22.00, ne. 23.2. Doma 03.15
Schutzengel televize po. 24.2. Prima LOVE 20.00, út. 25.2. Prima 10.20

Novinářka Helena se po tragické smrti manžela vrací do rodného města. Chce začít nový život a zároveň udělat rozhovor s místním umělcem. Ten ale žije v ústraní a rozhovory zásadně neposkytuje...
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Proč se lidi na ty filmy dívají, když je to ubohé. Nejsem příznivcem romantických filmů, ale občas si romantiku pustím, když chci relaxovat. Miluji kriminální filmy, ale občas koukám na tenhle žánr. Neodsuzuji ženy, které na tyto filmy koukají, možná měly těžký život, tak si jej těmito filmy snaží zpříjemnit. Nesuď a nebudeš souzen, praví Bůh. U lidí neexistuje schopnost tolerance.
Všechny komentáře k seriálu 26+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Láska na obzoru

Novinářka Helena se po tragické smrti manžela vrací do rodného městečka na pobřeží Anglie. Po setkání se starým přítelem, sochařem Vincentem, spěchá do místní galerie za kamarádkou Kitty. Ta právě pomáhá s vernisáží místního talentovaného malíře Malcolma. Helena by ráda s Malcolmem udělala rozhovor, umělec se ale médiím vyhýbá. Raději žije v ústraní a jen málokdo ví, jak vlastně vypadá. V galerii narazí Helena na jednoho ze zaměstnanců. Zlobí se na něj, protože jí zabral parkovací místo, při rozhovoru s ním však zjistí, že je celkem milý a vtipný, a až později jí dochází, že mluvila s Malcolmem. Když se pak následující den znovu setkávají, Malcolm pozve Helenu na výlet a stráví spolu báječné odpoledne. Helena se po dlouhé době cítí šťastná... Vernisáž proběhla úspěšně, o Malcolmovy obrazy byl velký zájem. Malcolmova bývalá přítelkyně a současná manažerka Daphne ale trvá na tom, že umělec zahalený rouškou tajemství je pro své příznivce zajímavější, a přátelství s novinářkou Helenou toto tajemství ohrožuje. Malcolma už ale nebaví skrývat se před lidmi, chce učit na umělecké škole pod svým pravým jménem, účastnit se vernisáží a diskutovat o svých obrazech - zkrátka normálně žít. Daphne se s rozchodem s Malcolmem stále nesmířila a když zjistí, že se dal Malcolm dohromady s Helenou, je šílená žárlivostí. Uhodí na Helenu, že jí Malcolma přebrala, a pak podpálí Malcolmův ateliér. Malcolm se snaží zachránit svá díla, ale marně - obrazy zachvátily plameny, zachránit se podaří pouze jediný obraz. Oheň navíc Malcolmovi poškodil zrak a hrozí, že navždy oslepne. Po ráně do hlavy si nepamatuje, jak k požáru došlo. Nic netušící Helenu vztah s Malcolmem hluboce zklamal, domnívá se, že Malcolm a Daphne jsou stále spolu. Odjíždí proto do Londýna, už se nechce nikdy vrátit. Když se Helena od Kitty dozví, co se stalo, spěchá za Malcolmem do nemocnice. Daphne však Malcolma hlídá a odmítá ji k němu pustit. Vincent Heleně radí, aby se nevzdávala a za svou lásku bojovala.


Podobné seriály

Vyprávěj III (1)
Na rozcestí Do života Karla a Evy výrazně zasáhne nevěra. Oblíbený seriál o tom, že v kaž...
dnes 20.10
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Slunečná (13)
Lásky Janek nechce o statku nic slyšet. Týna nemá peníze na vyplacení Sylvy, tak se rozho...
dnes 20.15
NAHRAT
ZDARMA
Prima
Ordinace v růžové zahradě II (954)
Takže mě tam nechceš? Patrik Mára se vybarvil: začíná se podobat otci. U Švarců mají velk...
dnes 20.20
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 20. 2. 2020 Svátek má Oldřich
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz