fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Seznam dílů    

83% 400 hlasů
komedie / sitcom, seriál USA, , 22 min., 13 dílů
Kitchen Confidential

Režie: , , , více...
Herci: , , , , , více...Ukázka
00:16Bradley Cooper z Pařby v Las Vegas se vám ve dvou dnech představí jako kdysi slavný šéfkuchař s manýry rockera, kterého drogy a chlast dostaly až na dno. Dostane druhou šanci v začínajícím podniku. Za jak dlouho přijde první průšvih?
Uprav informace o seriálu

Komentář k seriálu Stačil mi první díl abych poznala že je ten seriál boží. Jsou tam dvě věci které mám nejraději vaření a vtip. Obsazení rolí je dokonalé. Škoda že nebylo natočeno více dílů abych se mohla více bavit.
+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní seriál

Popis seriálu Šéfkuchař nadivoko

Vaření ho baví od dětství, ale zničil si kariéru braním drog a sexem na pracovišti. Pracovní morálka mu nic neříkala. Když ho majitel restaurace vyhodil, Jack mu dal pěstí a skončil na policii. Po třech letech Jack pracuje v obyčejné restauraci, kde vaří spíše pro děti. Šéfová je i jeho přítelkyní. Když po práci dorazí domů, najde vzkaz od majitele restaurace Nolita, který mu nabízí práci. Přijme místo šéfkuchaře, ale musí dát do dvou dnů dohromady veškerý personál. Jack se spojí s bývalými spolupracovníky a naslibuje jim hory doly, aby je dostal do týmu. Všichni přijímají. Když jednomu z nich restauraci ukazuje, setkají se s majitelem a rozčilenou servírkou Mimi, která je pravděpodobně vlastníkovou milenkou. Je naštvaná, že přijal jako šéfkuchaře takovou nulu. V kuchyni zase potkávají Camerona, číšníka bývalého šéfkuchaře.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 21. 4. 2021 Svátek má Alexandra
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz