SERIÁL: Sherlock Holmes: Jak prosté   díl: Krev není voda - (2. série / 8. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

79% 1233 hlasů
seriál / thriller, krimi USA, , 43 min.
< Předchozí díl32. z 154 dílůNásledující díl >
(Elementary   episode: Blood Is Thicker)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
The Adventure of Ersatz Sobekneferu televize po. 18.1. AXN HD 09.50
Došel jsi daleko, zlato televize po. 18.1. AXN HD 14.15, út. 19.1. AXN HD 09.45
Meet Your Maker televize út. 19.1. AXN HD 14.10, st. 20.1. AXN Sat 09.50

Na zaparkovanou dodávku dopadne tělo mrtvé ženy. Někdo ji bodnul nožem. Musela vraha znát, protože mu svůj luxusní byt sama otevřela.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Hmm zato ty jsi teda inteligent... co ani neví, že ona je Američanka - narodila se v New Yourku. Její rodiče jsou přistěhovalci čínského původu.
Všechny komentáře k seriálu 12+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Krev není voda

Na zaparkovanou dodávku dopadne z balkonu tělo Haley Tylerové. Haley zemřela na bodnutí nožem. Musela vraha znát, protože mu sama otevřela. Haley byla z Texasu a bydlela v luxusním bytě, který pro ni pronajal počítačový magnát Ian Gale. Galea nikdo neviděl v práci už celých šest týdnů. Poradce policie Sherlock Holmes vypátrá, že si na falešné jméno rezervoval celé patro hotelu. V patře je umístěna jednotka intenzivní péče. Galeovi bylo transplantováno srdce, ale tělo jej odmítá. Gale řekne policii, že Haley byla jeho nemanželská dcera. Nikdy o ni neprojevil zájem. Až když onemocněl, uvědomil si, že Haley má stejnou krevní skupinu jako on. Krev mu darovala dobrovolně. Haley byla přeťata břišní aorta, vrah věděl, kam má bodnout. Galeova manželka Natalie byla dřív lékařkou a v době vraždy nebyla u manžela v hotelu. Natalie však prohlásí, že to ona pozvala Haley do New Yorku, a také navrhla, aby ji Gale zahrnul do své závěti. Připravila se tak sama o část peněz, které by jinak dostala. Nyní připadnou Haleyině matce. Haleyin přítel Ray McKibben, který za ní přijel, se zmíní o tom, že Haley bylo už asi dva týdny špatně a měla horečku. V tom případě by ale nemohla před týdnem darovat Galeovi krev. Podle ošetřovatele Christiana Suareze, který krev odebíral, však Haley byla v pořádku. Ian Gale zemře. Holmes si myslí, že vrah chtěl zabít Galea. Znovu obrátí svou pozornost k Natalii. Holmes ví, že před časem byla u rozvodového právníka. Po rozvodu by dostala podle předmanželské smlouvy určitou sumu, ale chtěla víc. Získala od ošetřovatele vzorek tkáně nového srdce z biopsie a vpravila ho Haley do organizmu. Haleyin imunitní systém byl přetížený produkcí protilátek, proto byla nemocná. Natalie Haley zabila, aby nevyšla pravda najevo. Ošetřovatel vykultivoval z Haleyiny krve protilátky, které pak podali Galeovi. Jeho stav se prudce zhoršil a Gale nakonec zemřel. Natalii tak zůstalo celých osmdesát procent majetku, mnohem více, než by získala rozvodem. Holmesův bratr Mycroft tlumočí Sherlockovi názor otce, že by se měl vrátit do Londýna. Jinak mu otec odebere dům i finance, z nichž Sherlock platí Joan Watsonovou. Sherlock odmítne. Mycroft volá do Londýna, že se fígl nezdařil a že ten problém budou muset řešit jinak.


Podobné seriály

Vraždy podle Agathy Christie (4)
Plavý kůň Komisař Laurence vyšetřuje, jestli smrt mladé dědičky souvisí s okultními silam...
dnes 13.35
NAHRAT
ZDARMA
Prima
Místo činu - Berlín
(Streets of Berlin) Kurýr Komisaři Nina Rubinová a Robert Karow vyšetřují spletité případ...
dnes 23.50
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Lovec (2/12)
(Il Cacciatore) Přátelská palba Když Cosa Nostra vyhlásila Italské republice otevřenou vá...
zítra 00.20
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 16. 1. 2021 Svátek má Ctirad
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz