SERIÁL: Studio 30 Rock   díl: Následky - (1. série / 2. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

82% 1326 hlasů
seriál, komedie, sitcom USA, , 30 min.
< Předchozí díl2. z 132 dílůNásledující díl >
(30 Rock   episode: The Aftermath)

Režie:
Herci: , , , , , více...


Liz potřebuje uklidnit Jennu a tak hrozně pomluví Tracyho. Jenže netuší, že Jenna má na sobě připnutý mikrofon a všichni to slyší. Když se poté omlouvá Tracymu, tak zase pomluví všechny ostatní, jenže tentokrát ji zabírá kamera a opět to všichni slyší. A tak, aby Tracy lépe zapadl, uspořádá pro všechny velkou párty na lodi.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Velmi dobrý komediální seriál, který zvládne pobavit a udržet si svou sledovanost přes všechny sezóny i přesto, že je to stále to samé a neuvidíme vlastně nic nového. Tina Fey je ale naprosto výborná a je to asi hlavně její zásluha, že se seriál tak drží nad vodou. Humor je však dobrý a jako zábava poslouží výborně.
Všechny komentáře k seriálu 5+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Následky

Vstup Tracyho Jordana do show hodně kolegů ve studiu odsuzuje. Někteří na něm nenechají nit suchou. Uražená je i Jenna Maroneyová, až dosud hvězda Vyšší dívčí. Ale co naplat, Jack Donaghy je Tracym nadšený a udělá všechno, co mu vidí na očích. Liz je zoufalá, naivní Jenna se domnívá, že se jí dostatečně nezastává, takže se kvůli ní dostala do stínu nové hvězdy. Nespokojenost vyvrcholí, když Donaghy - aniž by se s kýmkoli poradil - změní název show na TGS s Tracy Jordanem. Při natáčení upoutávky, kam se sice Jenna také protlačí, ale hovořit má pouze Jordan, Donaghy opět Tracymu pochlebuje, přestože mladík není schopen odříkat zpaměti ani větu. Jenna si stěžuje Liz, která se ji snaží upokojit konstatováním, že Tracyho všichni nenávidí. Samozřejmě kromě neschopného Jacka. Zapomene, že má Jenna na sobě zapnutý mikrofon a všichni to slyší. Když vzápětí svou "botu" žehlí s Tracym, jsou zase vidět na monitoru. Jenna se smrtelně urazí, když o ní Liz řekne, že je psychicky labilní. Donaghy se domnívá, že je třeba udělat něco pro stmelení kolektivu. Tracy pohotově nabídne vyjížďku svou jachtou. Je to opravdu luxusní plavidlo, které všichni obdivují. Jen je jim divné, že jachta stále stojí. Když Liz hledá toaletu a najde v ložnici hromady fotek docela neznámých bělochů, pojme strašné podezření, které se vzápětí potvrdí: Jachta není Tracyho a majitelé se dožadují vstupu. I tohle ale Donaghy nakonec vyžehlí - majitelé se prolétnou zdarma tryskáčem. Liz pochválí, dramatické situace přece spojí kolektiv nejlépe...


Podobné seriály

Malý Sheldon II (18)
(Young Sheldon II) Pro devitileteho Sheldona není snadné být největším géniem své doby. Vy...
dnes 12.45
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Simpsonovi XXII (17)
Mnoho tváří lásky Po incidentu na springfieldském stadionu Marge usoudí, že by měl Homer ...
dnes 12.50
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Teorie velkého třesku IX (6)
Machinace s heliem Sheldon a Leonard se pokoušejí vyřešit problém s nedostatkem hélia k e...
dnes 14.50
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 9. 4. 2020 Svátek má Dušan
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz