SERIÁL: Super drbna   díl: Návrat prstenu - (5. série / 24. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

71% 1379 hlasů
seriál / thriller, romantické USA, , 42 min.
< Předchozí díl111. z 121 dílůNásledující díl >
(Gossip Girl   episode: The Return of the Ring)

Režie:
Herci: , , , , , více...


Návrat Barta Basse neznamená jen radost, ale i komplikace. Lily se musí rozhodnout, které manželství chce anulovat. Chuck chce získat Blair, která vyhodila Serenu ze svého domu, a ta se hodlá mstít.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Další z několika seriálů, na které jsem víceméně koukla pod tlakem okolí. A tentokrát se to celkem vyplatilo. Nakonec jsem se speciálně do příběhu Chucka a Blair zcela zamilovala a moc jsem jim fandila. A naprosto jsem nesnášela Jenny. Fakt mě to vtáhlo a pak už jsem to jen sledovala do posledního dílu.
Všechny komentáře k seriálu 7+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Návrat prstenu

Návrat Barta Basse není pro všechny jednoduché přijmout. Lily je teď provdána za dva muže, za Barta a za Rufuse. Ve společnosti nového Barta se Lily cítí velmi dobře a není si jistá, které manželství chce anulovat. Rufus si však jistý je a bez rozhovoru s Lily jde za Bartem s dokumenty o anulování Bartova manželství s Lily, čímž usnadní Lily rozhodování. Neopatrností Sereny, se pravá Super drbna dostala k tajnému deníku Blair a začala postupně zveřejňovat Blaiřiny myšlenky, které se nikdy nikdo neměl dozvědět. Blair se na Serenu moc zlobí, snaží se napravit škody a nakonec vyhodí Serenu ze svého bytu. Serena se hodlá pomstít. Dan je z úryvků Blaiřina deníku zmatený a chce, aby mu Blair na večírku upřímně sdělila své city. Dan čeká na Blair na večírku se Serenou a netuší, že Serena se dala do boje o něj. Serena se postarala, aby Blair nedorazila, a nakonec Dana i svede, přičemž vše natáčí. Dan si zapnuté kamery všiml, přečetl si i SMSku o hlídání Blair a došlo mu, že Serena vše zinscenovala. Bart Bass oznámil na tiskové konferenci svůj návrat i to, že odteď je jediným Bassem ve společnosti. Chuck, který byl do této chvíle šťastný, že se otec vrátil, je naštvaný a Chuck nechce ani Blair, která se rozhodla pro něj. Lily se rozhodla anulovat manželství s Rufusem. Lola, která dostala od otce půlku dědictví své matky, je převedla na Ivy s dohodou, že Ivy znepříjemní život Lily, neboť Lola zjistila, že Lily sabotovala obhajobu matky. Nate obdržel od Diany nahrávku, kde je zachycen muž, který bere Serenin notebook a může se jednat o Super drbnu. Dan odjíždí do Říma s Georginou, kterou sebou bere, aby mu pomohla připomenout všechny aféry z Upper East Side, neboť hodlá napsat novou skandální knihu. Serena se rozhodla uniknout do světa drog. Blair je připravená převzít matčinu módní firmu a navíc chce pomoci Chuckovi, který se spolčil s Jackem proti Bartovi. Blair překvapí Chucka v kasinu, kde se Chuck snaží vyhrát pár milionů, aby měl kapitál pro boj s otcem, a oznámí Chuckovi, že teď bude ona bojovat o něj i s ním proti Bartovi.


Podobné seriály

Hvězdná brána X (2)
Morfeus Tajemná brána do vesmíru se opět otevírá a speciální vojenská jednotka vyráží na ...
dnes 11.25
Prima Cool
Walker, Texas Ranger VI (17)
V rukou božích Další pokračování příběhů neohroženého Walkera, který se nikdy netajil tím...
dnes 12.25
Prima
Ordinace v růžové zahradě II (899)
Nemilý překvápko Mára má jasno: Adam je narkoman a musí odejít z nemocnice. Babeta má str...
dnes 12.50
Nova
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 8. 3. 2021 Svátek má Gabriela
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz