SERIÁL: Super drbna   díl: Potíže s dědečkem - (2. série / 19. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

71% 1379 hlasů
seriál / thriller, romantické USA, , 55 min.
< Předchozí díl37. z 121 dílůNásledující díl >
(Gossip Girl   episode: The Grandfather)

Režie:
Herci: , , , , , více...


Nate po delší době zavítá na rodinnou sešlost a dědeček mu okamžitě začne organizovat život. Vanessa jen přihlíží, jak jejich plánovaná společná letní cesta do Evropy mizí v nenávratnu.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Další z několika seriálů, na které jsem víceméně koukla pod tlakem okolí. A tentokrát se to celkem vyplatilo. Nakonec jsem se speciálně do příběhu Chucka a Blair zcela zamilovala a moc jsem jim fandila. A naprosto jsem nesnášela Jenny. Fakt mě to vtáhlo a pak už jsem to jen sledovala do posledního dílu.
Všechny komentáře k seriálu 7+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Potíže s dědečkem

Nate se po delší době setkává se svým bratrancem Trippem Vanderbiltem, jedním ze členů rodiny, kteří se od něj odvrátili, když vyšlo najevo, co udělal jeho otec. Tripp ho srdečně zve na rodinnou sešlost, kde se bude moci - kromě dědečka samozřejmě - setkat i s Trippovou snoubenkou Maureen. Nate už má ale jiný program s přáteli... Chuck usilovně hledá Blair , která se mu už nějakou dobu neozvala. Později se k němu připojí i Serena, která chápe, že po posledních událostech na tom její přítelkyně rozhodně není dobře. Vanessa Nata přemlouvá, aby na rodinnou sešlost přece jen šel a tak se mladík nakonec rozhodne. Přestože mu hrozí, že jeho dominantní dědeček opět začne o všem rozhodovat za něj. Přesto je ale rád, když ho William Vanderbilt po dlouhé době přivine na prsa... Zato Vanessa se v domě boháčů necítí příliš dobře a je ráda, že je s nimi i Dan... Lily náhodou zjistí, že Bex, její zaměstnankyně, kdysi chodila s Rufusem, což netušila. Měli by k sobě být asi upřímnější. Oba se tedy rozhodnou, že si vypracují seznam bývalých milenců a milenek. Jenže ten Lilyin by byl mnohem delší než Rufusův, a tak Lily vypracuje "kratší verzi", kterou Rufusovi předloží. Ten ale náhodou najde i tu pravdivou, delší, a mírně se zděsí. Nakonec se ale dohodnou, že minulost není důležitá. Je třeba se soustředit na to, co je právě teď... Blair učiní marný pokus u děkana, protože se přese všechno chce dostat na školu. Když i tentokrát neuspěje, rozhodne se skoncovat s dosavadním životem. Vrhne se do víru večírků, kde hodně pije a pouští si pusu na špacír. Chuck, který ji už dříve přistihl s Carterem, se o ni začíná bát. Cartera naštěstí Serena jistou informací přinutí odjet. Ale Blair se vrhá do propasti. Naštěstí je tu Nate, se kterým dívka vzpomíná na to, jak spolu kdysi ještě jako děti chodili... Vanessa je zklamaná: dědeček Vanderbilt samozřejmě zapracoval a Nate ochotně přijal nabídku na letní stáž u starosty, přestože spolu plánovali cestu do východní Evropy. Nate se teď více věnuje Blair. A jednoho večera, když ji přijde domů zkontrolovat, ho dívka požádá, aby zůstal...


Podobné seriály

Policie Hamburk X (11)
Perník Nové případy na sebe nenechávají dlouho čekat a hamburští policisté mají opět plné...
dnes 13.25
Prima
Castle na zabití VI (14)
(Castle VI) Lehkovážný spisovatel detektivních románů Rick Castle se přes své známosti "ve...
dnes 14.05
Nova
Otec Brown VIII (8)
(The Father Brown VIII) Prokletí krásy Klíč ke zločinu hledá v lidské duši. Britský detek...
dnes 14.20
ČT1
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 4. 3. 2021 Svátek má Stela
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz