SERIÁL: Super drbna   díl: Princezna a věno - (5. série / 17. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

71% 1379 hlasů
seriál / thriller, romantické USA, , 42 min.
< Předchozí díl104. z 121 dílůNásledující díl >
(Gossip Girl   episode: The Princess Dowry)

Režie:
Herci: , , , , , více...


CeCe dala přesné instrukce ohledně svého pohřbu. Ty musejí její dcery respektovat. Závěť ve prospěch Ivy Dickensové však přijmout nechtějí.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Další z několika seriálů, na které jsem víceméně koukla pod tlakem okolí. A tentokrát se to celkem vyplatilo. Nakonec jsem se speciálně do příběhu Chucka a Blair zcela zamilovala a moc jsem jim fandila. A naprosto jsem nesnášela Jenny. Fakt mě to vtáhlo a pak už jsem to jen sledovala do posledního dílu.
Všechny komentáře k seriálu 7+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Princezna a věno

Blaiřin otčím Cyrus našel způsob, jak by se dal manželský svazek anulovat, aniž by rodina musela vyplatit za Blair věno, a Blair je nadšená. Chuck chce odhalit Dana, aby Blair věděla, že Dan zveřejnil ono slavné video, které jí zničilo život, a když se dozví o možné anulaci jejího manželství, tak Dana odhalí. Charlie se nechala Natem přemluvit k setkání se Serenou, neboť Serena měla být doma sama, jenže vše je jinak. Serena, Lily, ani Karol netušily, že CeCe dala přesné instrukce ohledně svého pohřbu, a byt Lily je zaplněn lidmi. Lily dojde, že rozloučení s CeCe je v irském stylu a odevzdaně vyčkává na příchod správce poslední vůle. CeCe zvolila za správce své poslední vůle Williama van der Woodsena, Serenina otce, s nímž se celá léta přátelila. Při čtení poslední vůle se Karol s Lily neustále napadají a obviňují z chamtivosti. Na chvíli je umlčí zjištění, že jejich matka odkázala všechny reality i finanční prostředky Ivy Dickensové, kterou se z pohřbu pokoušely vyhodit. Lily i Karol obviňují Ivy, že matku zmanipulovala, a nevěří vysvětlení Ivy, že jejich matka znala všechna její tajemství. Karol je velmi naštvaná, neboť nezdědila nic, a chce po Williamovi, aby něco vymyslel, jinak bude muset požádat utajeného otce Charlie o vyplacení alimentů zpětně za dvacet let. William se tváří nezúčastněně, ale jen do té doby, než zjistí, že je Charlie jeho dcera a Karol navíc vyhrožuje zveřejněním jejich románku z doby, kdy byl ženatý s Lily. Charlie během jejich dohadování odejde, neboť jejich napadání Ivy i vzájemné obviňování z chamtivosti se jí příčí a jediným člověkem, s nímž začala soucítit, byla právě Ivy. Chuck odhalil Dana, jako padoucha, čímž zveřejnil další skandál padající na hlavu princezny Blair a Blaiřina rodina má okamžitě vyplatit věno, bez možnosti anulování manželství. Blair nabídne pomoc Georgina, která pošle notebook s informacemi Super drbny Sereně a odlétá do Monaka, aby zachránila Blaiřinu rodinu. Blair jde za Danem, kterému odpustila, jen netuší, že se k Danovi stěhuje Lily s Rufusem, které Ivy vyhodila, neboť i byt patří teď jí.


Podobné seriály

M*A*S*H (220)
Personál polní vojenské chirurgické nemocnice se s válkou vyrovnává po svém. Ani v Koreji ...
dnes 07.20
NAHRAT
ZDARMA
Prima
Život na zámku (9)
Facka Problémy doktora Krále neustávají. Otakar zanechal studií. Paní Moudrá má nemoudréh...
dnes 11.05
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Utta Danella: Černé zrcadlo
(Utta Danella: Der Schwarze Spiegel) Měla být jen potěšením a rozptýlením ovdovělého majit...
dnes 14.05
NAHRAT
ZDARMA
Barrandov
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 28. 2. 2021 Svátek má Lumír
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz