SERIÁL: Tak jde čas


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    

46% 155 hlasů
drama, seriál USA, , 30 min., 1020 dílů
Days of Our Lives

Režie:
Herci: , , , , , více...


Tak jde čas je americký seriál, vysílaný od roku 1965. Odehrává se v nemocničním prostředí v městečku Salem a zabývá se doktorskýma rodinama včetně jedné ženy, která pracovala na psychiatrii. Později děj seriálu následuje životem střední a vyšší třídy profesionálů se scénářem nabitým láskou, manželstvím a rodinnými problémy.
Uprav informace o seriálu

Komentář k seriálu Diváci tohoto seriálu by měli dostat ocenění za vytrvalost, protože jednak počet dílů sám o sobě je zarážející, ale o to víc mě udivuje, že se ze seriálu stala taková trvalka. A znám spoustu příbuzných, kteří na něj nedají dopustit. Rychle pryč.
Všechny komentáře k seriálu 9+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní seriál

Popis seriálu Tak jde čas

Děj seriálu se odehrává v městě Salemu. Dd 60. let se točil kolem rodiny Hortonových, k níž později přibyly rodiny Bradyových a DiMerových. Hlava rodiny Hortonových je dr. Tom Horton a jeho žena Alice. Měli spolu pět dětí a to dvojčata Addie a Tommyho, Mickeyho, Billa a Marii. Tommy se oženil s Kitty s kterou měl dceru Sandy. Dlouho byl považován za mrtvého, protože měl být zabit ve válce v Koreji, po letech se ale vrátil živý. Addie se vdala za Bena Olsena se kterým měla dvě děti, Julii a Steva. Addie a její dcera Julie se staly součástí milostného trojúhelníku, když se obě zamilovaly do Douga Wiliamse. Ten se oženil s Addie, měl s ní dceru Hope, ale Addie krátce po jejím narození zemřela a Doug se oženil s Julií. Mickey a Bill spolu soupeřili o Lauru Spencerovou, která byla nejprve vdaná za Mickeyho, ale rozvedla se s ním a vzala si Billa, s nímž měla dvě děti, Mikea a Jennifer. Mickey si vzal Maggie Simonsovou a měl s ní dceru Sarah, jejímž biologickým otcem je však Neil Curtis. S milenkou Lindou měl Mickey ještě dceru Melisu. V 70. letech přijela do Salemu Marlena Evansová. Vdala se za Dona Craiga a potom se s ním rozvedla. Pak se střetla se svou velkou láskou, Romanem Bradym. Do života jim, ale i celé rodiny Bradyovým zasáhl Stefano DiMera. To nejhorší, co jim udělal bylo, že věznil Romana a Marlenu na sedm a pět let. Na Romanovo místo dal Johna Blacka, kterému vymazal paměť a vsunul vzpomínky Romana. Roman má bratra Boa a dvě sestry Kimberly a Kaylu. Boův skutečný otec je ale Victor Kiriakis. Bo měl vztah s Carli Maningovou a Billie Reedovou ale jeho životní láskou se stala Hope Williamsová. Kimberlina velká láska byl Shane Donovan a Kaylinou láskou se stal Steve Johnson. Jennifer se vdala za Jacka Deverauxa. Marlena a Roman se rozešli, protože Marlen milovala Johna a John se stal její životní láskou. V roce 2011 vstupuje do děje první gay postava tohoto seriálu, Sonny Kiriakis. Postupně se objevují i další homosexuálně orientované postavy a od podzimu 2012 začíná být v centru dění love story Willa Hortona a Sonnyho Kiriakise. Část americké veřejnosti byla títmo pobouřena a již v době, kdy ještě nebylo zcela jasné, jestli je Will gay, se na blozích objevovaly velmi negativní komentáře.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 7. 5. 2021 Svátek má Stanislav
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz