SERIÁL: Temný Kraj   díl: Pekelníci 2/2 - (1. série / 8. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

75% 30 hlasů
seriál / thriller, krimi Česká republika,
< Předchozí díl8. z 26 dílůNásledující díl >

Režie:
Herci: , , , , , více...


Petr Kraj spolu s trojicí okresních kriminalistů a svých kolegů z pražského oddělení vražd pátrá po tajemném lesním střelci, který vraždí v době honů a příprav na tradiční mysliveckou slavnost. Podezření míří na zámek, kde probíhají čachry s pozemky a chystají se ďábelsky nevýhodné smlouvy a kde hraje významnou roli pachatelův neutěšený psychický stav a zneužívání zakázaných látek. Myslivecká slavnost odhalí policii nejen vraha, ale připraví mnohým spoustu nečekaných překvapení. Je ještě šance, aby Petr svou krutou diagnózu přežil? Kdo ho může zachránit?
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu No co k tomu říci,děs a hrůza, jakási parta asi kriminalistů co si rozhodujou jestli si případ vemou nebo ne, šéfa oddělení jem ještě neviděl snad 2x mu vedoucí party jen volala. Další který během 4 dílů pracoval jen jednou když si cosi zapisoval jinak nemá čas protože pořád žere nebo vypráví historky, Další všechno zná všude byl dohromady neumí nic,Další jakýsi expert z Prahy který je na chalupě, nikdo ho nezná až na kolegu aktivistu který ho jednou vyděl na přednášce který si na neschopence vyšetřuje co chce a ostatní mu bez pověření ochotně ukazujou vyšetřovací spisy, dokonce i nechávají na schodech před barákem. Snad jen vedoucí týmu po upozornění pražského experta že maj ve všech případech bordel se naží to dát nějak dopořádku. Zkrátka zlatej major Zeman či rada Vacátko.. Můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom vést spory, můžeme s tím i nesouhlasit, ale to je všechno, co se proti tomu dá dělat.
Všechny komentáře k seriálu 18+ Napiš komentář k seriálu a získej DVDPopis dílu Pekelníci 2/2

Kriminalista Petr Kraj si na zdravotnej dovolenke začína zvykať na pokoj vidieka aj nového priateľa, psa Egona, a zmena života mu vzhľadom na jeho neistú budúcnosť vyhovuje. Spory okolo pozemkov miestneho poľovníckeho spolku a prefíkanej barónky síce pripomínajú v jesennom období starodávnu povesť o čertoch, ale skutočné peklo nastane, až keď v lesoch začne vyčíňať tajomný strelec a sériový vrah, ktorý naruší tradičnú loveckú sezónu. Séria vrážd opäť prepojí kriminalistov z okresu s Prahou a do vyšetrovania sa aj napriek svojmu zdravotnému stavu zapojí Petr. Kto je nečakaný návštevník, ktorý prišiel za Terezou? Čo robiť, keď si po psa Egona príde jeho právoplatný majiteľ? Petr Kraj spolu s trojicou okresných kriminalistov a kolegami z pražského oddelenia vrážd pátrajú po tajomnom strelcovi, ktorý začal vraždiť v lesoch práve počas loveckej sezóny a príprav na tradičnú poľovnícku slávnosť. Stopy vedú na zámok, kde sa odohrávajú čachre s pozemkami a podpisujú diabolsky nevýhodné zmluvy, pričom významnú úlohu hrá páchateľov neutešený psychický stav a zneužívanie zakázaných látok. Poľovnícka slávnosť nielen odhalí vraha, ale nachystá všetkým účastníkom ešte mnoho ďalších nečakaných a nepríjemných prekvapení. Je ešte šanca, aby chorý Petr svoju krutú diagnózu prežil? Môže ho niekto zachrániť? Prípady medzi životom a smrťou. Pražský elitný kriminalista z oddelenia vrážd Petr Kraj sa po kolapse zotavuje na malebnom vidieku. Spolu s nájdeným psom a neskúsenou trojicou okresných policajtov sa zapája do vyšetrovania šiestich prípadov sériových vrážd, v ktorých ožíva rovnako temné zlo, aké vanie zo starých povestí či strašidelných legiend. Jeho noví kolegovia z okresného oddelenia polície v Ostachoviciach majú príležitosť profesijne aj osobnostne rásť. Veliteľka oddelenia Naďa Hamplová, snaživý kriminalista Vojta Coufal a bodrý Pepa Sláma sa vyznajú v temných zákutiach svojrázneho kraja. Petrovi sú dobrými parťákmi a spoľahlivou oporou pri vyšetrovaní spletitých zločinov.


Podobné seriály

Specialisté (144)
Full House Sedmnáctiletý autista je zavražděn. Vedl dvojí život. Navenek skromný automech...
dnes 09.55
Nova
Walker, Texas Ranger V (2)
Vlastenec Další pokračování příběhů neohroženého Walkera, který se nikdy netajil tím, že ...
dnes 11.30
Prima
Jake a tlusťoch III (17)
Můj kámoš Státní návladní J. L. McCabe je náladový bručoun, který je milý akorát na svého...
dnes 12.30
Prima
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 26. 10. 2021 Svátek má Erik
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz