SERIÁL: Temný Kraj   díl: Zjevení 1/2 - (1. série / 11. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

75%
seriál / thriller, krimi Česká republika,
< Předchozí díl11. z 26 dílůNásledující díl >

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Démoni 1/2 televize so. 9.12. Prima Plus 21.25 (skryté titulky), ne. 10.12. Prima Plus 18.55 (skryté titulky)
Prima Plus 21.25
Prima Plus 18.55
Démoni 2/2 televize so. 16.12. Prima Plus 21.25 (skryté titulky), ne. 17.12. Prima Plus 18.50 (skryté titulky)
Prima Plus 21.25
Prima Plus 18.50

Petr Kraj je v nemocnici po operaci mozku stále v kómatu a není jisté, zda se probere. Přípravy na tradiční masopust a zabijačku naruší nejen série brutálních vražd, ale také příjezd tajemného cizince, kterého Hamplová dobře zná z minulosti. Děsivé vraždy připomínají morbidní masopustní legendy a propojí vyšetřování na okrese s případem v Praze. Pachatel propuštěný na nedávnou amnestii vraždí řeznickými nástroji, oběti si čísluje a chystá se znovu zaútočit. Spadeno má na policisty a v ohrožení je nejen Hamplová, ale i Petr. Koho zachrání zatoulaný Egon? Kdo je zákeřný masopustní řezník?
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu No co k tomu říci,děs a hrůza, jakási parta asi kriminalistů co si rozhodujou jestli si případ vemou nebo ne, šéfa oddělení jem ještě neviděl snad 2x mu vedoucí party jen volala. Další který během 4 dílů pracoval jen jednou když si cosi zapisoval jinak nemá čas protože pořád žere nebo vypráví historky, Další všechno zná všude byl dohromady neumí nic,Další jakýsi expert z Prahy který je na chalupě, nikdo ho nezná až na kolegu aktivistu který ho jednou vyděl na přednášce který si na neschopence vyšetřuje co chce a ostatní mu bez pověření ochotně ukazujou vyšetřovací spisy, dokonce i nechávají na schodech před barákem. Snad jen vedoucí týmu po upozornění pražského experta že maj ve všech případech bordel se naží to dát nějak dopořádku. Zkrátka zlatej major Zeman či rada Vacátko.. Můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom vést spory, můžeme s tím i nesouhlasit, ale to je všechno, co se proti tomu dá dělat.
Všechny komentáře k seriálu 18+ Napiš komentář k seriálu a získej DVDPopis dílu Zjevení 1/2

Po operácii mozgu je kriminalista Petr Kraj stále v kóme a nie je isté, či sa preberie. Prípravy na tradičné fašiangy a zabíjačku naruší nielen séria brutálnych vrážd, ale aj príchod tajomného cudzinca, ktorého veliteľka okresného policajného oddelenia Hamplová dobre pozná z minulosti. Desivé vraždy pripomínajú morbídne fašiangové legendy a prepoja vyšetrovanie na okrese s prípadom v Prahe. Páchateľ prepustený po nedávnej amnestii vraždí mäsiarskymi nástrojmi, obete si čísluje a chystá sa znova zaútočiť, tentoraz na policajtov. V ohrození je nielen Hamplová, ale aj Petr Kraj. Koho zachráni zatúlaný pes Egon? Kto je zákerný Fašiangový mäsiar? Kolegovia Petra Kraja z pražskej aj okresnej kriminálky pátrajú po brutálnom vrahovi, ktorý vraždí mäsiarskym náradím a svoje obete si vyberá z radov bezpečnostných zložiek. Vyšetrovanie ukazuje, že sa chystá z pomsty zabiť toľko ľudí, koľko rokov si odsedel vo väzení, a čas nemilosrdne beží. Zatknutím sa však vyčíňanie vraha nekončí. Kým si vidiek bezstarostne žije tradičnými oslavami fašiangov, vrahov šialený plán ráta ešte s jednou obeťou. Môže ju ešte niekto zachrániť, alebo je už neskoro? Koho čaká žiarivá budúcnosť a čia cesta sa skončí smrťou? Ako dopadne kriminalista Petr Kraj? Existuje dokonalá vražda? Prípady medzi životom a smrťou. Pražský elitný kriminalista z oddelenia vrážd Petr Kraj sa po kolapse zotavuje na malebnom vidieku. Spolu s nájdeným psom a neskúsenou trojicou okresných policajtov sa zapája do vyšetrovania šiestich prípadov sériových vrážd, v ktorých ožíva rovnako temné zlo, aké vanie zo starých povestí či strašidelných legiend. Jeho noví kolegovia z okresného oddelenia polície v Ostachoviciach majú príležitosť profesijne aj osobnostne rásť. Veliteľka oddelenia Naďa Hamplová, snaživý kriminalista Vojta Coufal a bodrý Pepa Sláma sa vyznajú v temných zákutiach svojrázneho kraja. Petrovi sú dobrými parťákmi a spoľahlivou oporou pri vyšetrovaní spletitých zločinov.


Podobné seriály

M*A*S*H (113)
Personál polní vojenské chirurgické nemocnice se s válkou vyrovnává po svém. Ani v Koreji ...
dnes 06.15
Prima
Na krok od nebe V
(Un passo dal cielo V) Děti Devy - 2. část Ta nejvyšší hora se tyčí vždy uvnitř nás. Ital...
dnes 09.00
ČT1
Kriminálka Montpellier I (9)
Cesta ke spáse Inspektorka Solerová byla přeložena do přímořského Montpellier k jednotce ...
dnes 10.20
Prima
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 6. 12. 2023 Svátek má Mikuláš
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz