SERIÁL: Terra Nova


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    

68% 1173 hlasů
dobrodružný / drama / mysteriozní / sci-fi, seriál Austrálie/USA, , 46 min., 13 dílů

Režie: , , , více...
Herci: , , , , , více...


Není ráje bez obětí.
Ocitáme se v roce 2149 na Zemi, která je přelidněná a kvalita ovzduší je už tak špatná, že ohrožuje veškerý život. Naštěstí objeví vědci časoprostorovou trhlinu a skupiny lidí se začínají vydávat do 85 miliónů let vzdálené minulosti, resp. jiné časové dimenze. Hlavními hrdiny seriálu je rodina Shannonova - Jim s Elisabeth - a jejich tři děti Josh, Maddie a Zoe a jejich život v nově vzniklé kolonii Terra Nova. Objevují se však i jiné postavy, jejichž jednání nebude vždy nezištné.
Uprav informace o seriálu

Komentář k seriálu Mno po zhlédnutí už pár prvních dílů jsem měla taky pocit jako bych vydělá nejen tento6 seriál ale i serialy jine (Lost) či jiné filmy (Jurrasic park, které se dohromady namixovali a k mému velkému údivu do rozumného mixu. Výprava je pěkně a u scénáře a hledání záhady zbývá doufat že neskončí jako Lost, ale to klišé kolem rodiny je bullshit.
Všechny komentáře k seriálu 17+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní seriál

Popis seriálu Terra Nova

Rok 2149. Země je zcela zdevastována a umírá. Pro lidstvo, kterému hrozí brzký zánik, se naskýtá poslední možnost k záchraně. Strojem času vybraná skupina lidí cestuje zpět do minulosti vzdálené 85 miliónů let před naším letopočtem, s úkolem založit kolonii nazvanou Terra Nova. Do této kolonie přichází z budoucí Země i rodina Shannonů, která zde hledá šanci znovu začít. Boj o přežití v nepřátelském světě plném prehistorických monster začíná. Podaří se lidem využít tuto druhou šanci a vybudovat zde novou civilizaci?logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 4. 8. 2020 Svátek má Dominik
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz