SERIÁL: The Pacific


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Seznam dílů    

82% 1049 hlasů
drama / historický / válečný, seriál USA, , 534 min., 10 dílů, od 15 let
DVD a Blu-Ray od 1.12.2010 Magicbox

Režie: , ,
Herci: , , , , , více...Ukázka
01:01Peklo za oceánem.
Desetidílný seriál Pacifik je založený na skutečném příběhu tří amerických mariňáků (v podání Jamese Badge Dalea, Joea Mazzella a Jona Sedy) odehrávající se za druhé světové války v Tichomoří. Děj nás zavede do první velké bitvy s Japonci u Guadalcanalu a sleduje jejich osudy při těžkých bojích v deštném pralese v Cape Gloucesteru, při dobývání pevnosti Peleliu, na krvavých plážích Iwo Jima, skrz peklo na Okinawě, do konečné kapitulace Japonska a nesnadném návratu domů.
Uprav informace o seriálu

Komentář k seriálu Trošku pomalejší rozjezd, ale u sedmého dílu jsem byl 100% přesvědčen o tom, že svůj čas trávím správně. Velmi pěkné zakončování seriálu. Jediná co mě občas mrzelo, tak rychlé skoky na časové ose vpřed, občas to působilo zmatečně. Kdyby seriál natočili třeba o 2-3 díly delší a vyladili některé věci, tak by to nejspíš překonalo i Bratrstvo neohrožených. Nic méně krásný seriál, prosím o přídavek.
Všechny komentáře k seriálu 17+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní seriál

Popis seriálu The Pacific

Desetidílný válečný seriál z produkce HBO, natočený podle skutečných událostí, sleduje odyseu tří vojáků amerického námořnictva - Roberta Leckieho (James Badge Dale), Eugena Sledgeho (Joe Mazzello) a Johna Basiloneho (Jon Seda) - napříč nekonečným Pacifikem v bojích 2. světové války. Trojici i další vojáky námořní pěchoty provázejí mimořádné zážitky od prvního střetu s Japonci na Quadalcanalu, při putování přes neprostupné deštné pralesy mysu Gloucester, korálové útesy Peleliu, napříč zkrvaveným pobřežím Iwo Jimy a Okinawy až k triumfálnímu byť nelehkému návratu domů v roce 1945, poté co Amerika nad Japonskem zvítězila. THE PACIFIC vzešel z producentské dílny Toma Hankse, Stevena Spielberga a Garyho Goetzmana, kteří již mají na svém kontě úspěšný seriál HBO Bratrstvo neohrožených, oceněný v roce 2001 prestižní cenou Emmylogo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 26. 10. 2020 Svátek má Erik
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz