fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

54% 291 hlasů
seriál Turecko, , 3 série / 244 dílů
1001 gece

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
I/72 televize zítra Izaura TV 13.40
Izaura TV 13.40
I/73 televize út. 30.11. Izaura TV 13.40
Izaura TV 13.40
I/74 televize st. 1.12. Izaura TV 13.40
Izaura TV 13.40

Při sázení stromků se Onru dozví od Kaana o jeho nedávném onemocnění a kontrolních testech, o jeho malé nemocné přítelkyni i o Šeherezádině kolapsu v cukrárně. Burhanův stav je po operaci stabilizovaný.
Uprav informace o seriálu

Komentář k seriálu Příjemný romantický seriál, který nevadí mé někdy až přespříliš romantické duši, neurazil mne, ničím nevyvedl z míry a nechápu, proč má tak mizivé hodnocení. Proč mu někdo dá odpad? Je to telenovela jako každá jiná, seriál, na který se stejně nikdo jiný než mnou zmiňované romantické duše dívat nebude. Tak proč těmhle lidem kazit radost a požitek ze seriálu. Viděla jsem jej před několika lety, ale pustila bych si ho znovu. Ne proto, že bych neměla co dělat, práce mám dost, ale tu chvilku, kdy mám něco dělat a přitom se můžu dívat si vždycky najdu. A těm, kteří jí odpad a nízké hodnocení opravdu dali, bych vzkázala: když vás to nebaví, tak se na to nedívejte/raději slušně, použila bych však horší výraz/ a dejte pokoj, ten, kdo si tu televizi bude chtít pustit si ji pustí a žádné negativní hodnocení, od blbců, kteří se podívají na jeden díl, je neodradí.
Všechny komentáře k seriálu 155+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní seriál

Popis seriálu Tisíc a jedna noc

Brezy bude propuštěn z nemocnice, bude se ale muset vyhýbat stresu, což dělá Nadide největší starosti, protože její manžel nedokáže nemyslet na Ali Kemala a hanbu, kterou způsobil rodině tím, že svedl Ahu. Peride se Šeherezádou si vyjdou na procházku na pobřeží. Staré dámě se konečně otevřou oči a začne si znovu vážit života. Bennu a Kerem přijdou na večeři k Seval, hovor však poněkud vázne. Při návratu domů se Buket a Burcu dozvědí o dědečkově infarktu a chtějí, aby je Gani okamžitě odvezl do nemocnice. Zatímco jsou pryč, Ahu začne vydírat Ali Kemala, aby si ji vzal, nebo se zabije. A tak jí Ali Kemal slíbí svatbu, jakmile se jeho otci uleví. Keremoca sestra Sezen si už se svým otcem Semihem neví rady. Stále ještě neplatil dluhy, práci si nehledá. Burhan se rozzáří, když mu Šeherezáda prozradí, že se s Onurem konečně vezmou. Do Sezenina obchodu přijede právnička s náklaďákem zabavit zboží z obchodu a Semih se rázem vypaří. Vzápětí dorazí Kerem, a když pochopí, co se děje, rozhodne se pomoct. Cestou k Burhanovi se Onur a Šeherezáda z legrace popichují, dobrá nálada však je rázem pryč, když Onurovi zavolá Kerem a řekne mu, že se stalo něco strašného. S Yasemin...


Podobné seriály

Scooby-Doo na stopě (1)
(Scooby-Doo, Where Are You!) Všude je tolik strašidel! Kde je zase Scooby Doo, aby svým ka...
dnes 07.30
Nova
Krok za krokem IV (23)
(Step by Step V) Zdá se, že "válka" mezi sourozenci se pomalu mění v křehké příměří, ale i...
dnes 07.50
Nova
Kurz sebeovládání (80)
Charlie a ředitelčino tajemství Baseballová kariéra Charlieho Sheena byla předčasně ukonč...
dnes 11.40
Prima Cool
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 28. 11. 2021 Svátek má René
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz