SERIÁL: V ohrožení   díl: Měli jsme si pomáhat - (4. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

72%
seriál / thriller, akční USA, , 42 min.
< Předchozí díl4. z 13 dílůNásledující díl >
(Crisis   episode: We Were Supposed to Help Each Other)

Režie:
Herci: , , , , , více...






Kongresman a jeho manželka mají za úkol dostat se pomocí bomby do budovy CIA a vynést videozáznam operace Lenox. Muž je však při zásahu zabit. Začíná být zřejmé, že všechny akce únosců jsou naměřené proti CIA.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Thrillerové drama o únosu autobusu s dětmi bohatých a vlivných rodičů, včetně prezidentova syna. Ač to vypadá na Hostages s rozsáhlejšími možnostmi směřování děje, vidím to spíš na epizodní využití jednotlivých rodičů proložené skuhráním unesených teenagerů. Zatímco Hostages řeklo hned v prvním dílu, o co jde a dokázalo stanovený cíl krásně rozvinout, zde zatím netušíme. To by samozřejmě nevadilo, ale vadí mi očividná věková přístupnost seriálu = tvůrci si opět nedovolí za každou cenu zabíjet postavy (seriál jde rovnou o příčku dolů na rozdíl od syrovějšího a reálnějšího The Following). Pilot mě tedy v setrvání u seriálu nepřesvědčil, ale i tak dávám za smysluplné dialogy poměrně slušných 60 %.
+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Měli jsme si pomáhat

Francis tentokrát kontaktuje kongresmana Wirtha a jeho ženu. Chce po nich, aby vynesli paměťovou kartu se záznamem masakru CIA. Ve vile únosců mají děti za úkol třídit bankovky a ukrývat je do pytlíků s kávou. Jedna z matek paní Yarrowová mluví v televizi, jelikož měla přečíst text od teroristů. Její manžel také pomáhá únoscům. Jeden z chlapců Jin Liao píše na bankovky vzkaz o pomoc. Únosce si toho všimne, praští ho a Jin přestane dýchat. Únosci ho odnesou a nakonec stabilizují. Wirthovi jedou do sídla CIA. Mají falešnou vestu s výbušninami. Wirth má odlákat pozornost s vestou a jeho žena má odnést videozáznam masakru a před budovou ho odeslat. Amber se potká se svým učitelem a vzpomíná na to, že spolu něco měli. To se nelíbí jednomu z maskovaných únosců, který to sarkasticky komentuje. Marcus zjistí, že únosci odvádí pozornost a že Wirthovi jedou do sídla CIA. Wirth se bojí vzít si vestu a tak to udělá jeho žena a on má vynést videozáznam. Wirth záznam vynese a odešle únoscům, ale v tu chvíli ho zasáhne sniper CIA a Wirth zemře. Wirthovou zachrání Marcus, který si stoupne do cesty sniperovi. Poté Marcus vidí kousek videa na mobilu a vidí, že střílejí do civilistů. Pak mu mobil sebere CIA. Děti dvou spolupracujících rodičů se pak vrátí. Kyle pak přijde za Beth do koupelny a políbí ji. Meg zjistí, že v davu u zapalování svíček byl muž od CIA, se kterým dříve něco měla. Ředitel FBI Olson řekne Marcusovi a Susie, aby informace o masakru drželi v tajnosti.


Podobné seriály

Walker: Independence (3/13)
(Walker: Independence) Krev a whisky Divoký západ jí sebral vše. Touhu po odplatě jí ale n...
dnes 09.00
ČT1
Hvězdná brána IX (19)
Křížová výprava Tajemná brána do vesmíru se opět otevírá a speciální vojenská jednotka vy...
dnes 10.35
Prima Cool
Kriminálka Miami VIII (3)
(CSI: Miami VIII) Blesk z čistého nebe Na pláži při volejbalovém turnaji jsou elektrickým...
dnes 13.35
Nova
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 17. 6. 2024 Svátek má Adolf
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz