SERIÁL: Ve znamení Merkura   díl: Muzikantský celník - (1. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

60%
seriál / thriller Česká republika,
1. z 5 dílůNásledující díl >

Režie:
Herci: , , , , , více...


Na celnici v Hřensku nastupuje jako elév Karel Hradilák nejmladší, třetí z generace celnické rodiny. Po počátečních problémech se mu při kontrolách konečně začne dařit a u členů kapely vracejících se ze západního Německa náhodně odhalí v saxofunu balíčky s marihuanou.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Filmy a potažmo celá kultura je poplatná době v které vznikala. Podívejme se třeba na filmy z první republiky, zde se také vyskytovali štědří průmyslníci, kteří obdarovávali jen tak mimoděk své pracovníky. Ano je pravda, že v některých filmech z doby vzniku tohoto seriálu bylo angažovanosti přespříliš. Zkusme se však od tohoto momentu odprostit a nestraně hodnotit výkony herců a popřípadě i děj. Přiznám se, že se rád za těchto podmínek na tyto filmy popř. seriály rád podívám.
Všechny komentáře k seriálu 7+ Napiš komentář k seriálu a získej DVDPopis dílu Muzikantský celník

Na praxi do celnice v Hřensku přijíždí Karel Hradilák, je už třetím z generace celníků ve své rodině. Karel na cestě do Hřenska vidí, jak na nádraží dva chuligáni obtěžují pohlednou dívku Jolanu Novotnou. Pomůže jí a ještě jí půjčí peníze, aby mohla odjet domů vlakem. Zprvu v práci Karel není moc šikovný, ale získává zkušenosti od starší kolegyně. Na celnici přijíždí ze zahraničního zájezdu jazzová kapela a pro celníky uspořádá malý koncert, který je nadšeně přijat. Karel si však všimne, že altsaxofonista jen markýruje. A protože je sám amatérským saxofonistou, vypůjčí si jeho nástroj a objeví v něm velkou dávku marihuany. Současně je nahlášena celníkům loupež cenných mincí a ti předpokládají, že se pachatelé pokusí zboží propašovat do ciziny. Za Karlem přijíždí Jolana, aby mu vrátila peníze, a ptá se, zda by tu nebylo nějaké zaměstnání. Karel jí najde místo v JZD a ubytování u dědečkova kamaráda. Jolana vytáhne Karla na tancovačku a tam uvidí dva chuligány, kteří ji obtěžovali před časem na nádraží, jak se dohadují s nějakým cizincem. Karel to ohlásí policistovi Slámovi, ale nechce, aby do věci byla zapletena i Jolana. Ta odjíždí údajně do Prahy. Krátce nato přichází zpráva, že byla zatčena parta chuligánů a s ní i Jolana pro krádež mincí... Československo1978.


Podobné seriály

Temný kraj (5)
Hříšníci 1/2 Petr Kraj jen zpovzdálí sleduje pátrání kolegů z Prahy, kteří vyšetřují troj...
dnes 21.35
Prima
Spravedlnost v krvi XIII (21)
(Blue Bloods XIII) Odpusť nám naše viny Frank Reagan je policejním komisařem, který stojí...
zítra 04.40
Prima Cool
Hvězdná brána VI (3)
(Stargate SG-1 VI) Havárie Tajemná brána do vesmíru se opět otevírá a speciální vojenská ...
zítra 10.20
Prima Cool
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 21. 4. 2024 Svátek má Alexandra
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz