SERIÁL: Vikingové   díl: Buddha - (5. série / 16. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

86% 1893 hlasů
seriál / thriller, akční, dobové Irsko/Kanada,
< Předchozí díl65. z 74 dílůNásledující díl >

Režie: , , , více...
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Všichni zajatci televize po. 1.6. Prima Cool 00.00
Prima Cool 00.00
Žert televize po. 1.6. WAU 00.45

Ubbe dosáhne jednoho z Ragnarových snů. Ivar osnuje v Kattegatu nový plán, zatímco se připravuje na boží příchod. Na Islandu se jeden osadník vrací v hrozivém stavu. Král Alfréd čelí zatím největší hrozbě za dobu své vlády.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Další vynikající seriál, který nutí diváka sledovat osudy jednotlivých postav a přitom se v každém díle udá nějaký zvrat a osud hlavních hrdinů je nejasný - to mám na podobných seriálech nejraději! A tolik bojů, krve, sexu, válek, nájezdů a krásných záběrů krajiny, až se z toho tají dech. Nejsem si jistá, že záběry odpovídají době, kdy se děj jakože odehrává, ale jednoznačně z něho jde oddanost vlastním bohům a zvídavost. Zatím jsem ve třetí sérii a nemohu se dočkat, co se s postavami stane dál a jak nakonec celý příběh skončí.... Doporučuji převelice!
Všechny komentáře k seriálu 21+ Napiš komentář k seriálu a získej DVDPopis dílu Buddha

Kráľ Harald zaútočí na Wessex, ale Angličania ho zaženú aj s vojskom späť do Yorku. Kráľ Alfred oslavuje svoje prvé veľké víťazstvo. Zároveň dodrží svoju časť dohody a zmluvne daruje lojálnym Severanom východné územia kráľovstva East Anglia, ktoré im svojho času prisľúbil kráľ Eckbert. Ubbe je nadšený, Bjorn však jeho nadšenie ani zďaleka nezdieľa a hodlá Anglicko opustiť. Nosí v hlave ďaleko ambicióznejší plán, v ktorom by získal späť severský Kattegat a jeho kráľovskú korunu. Ivar sa v Kattegate dozvedá o neúspechu kráľa Haralda a naznačuje, že sa do Anglicka vydá sám. Konečne by si mohol s Alfredom zahrať šachovú partiu, tentoraz na bojovom poli. Sága rodu Ragnara Lothbroka, slávneho zjednotiteľa a prvého kráľa krutých a dobyvačných Vikingov. Po smrti kráľa Ragnara sa Vikingovia krvavo pomstia Angličanom. Jeho štyria synovia - Bjorn Železný, Ubbe, Hvitserk a Ivar Bezkostný - majú silné egá a odlišné plány. Ivar zradí Ebbeho s Hvitserkom a preberie velenie nad Veľkou pohanskou armádou. Ragnarov najstarší syn Bjorn Železný vypláva do Stredomoria. Berie so sebou dychtivého Halfdana, ktorý v túžbe po dobrodružstve opustí svojho brata, kráľa Haralda Krásnovlasého. Floki, strápený smrťou manželky Helgy, sa vydáva na milosť bohom a morským živlom a v jednomiestnom člne vypláva na more v ústrety neznámym pevninám. Lagertha sa snaží upevniť si svoju pozíciu na vikinskom tróne v Kattegate.


Podobné seriály

Modrý kód (256)
Mesiáš Premiérový díl oblíbeného seriálu. Jste na urgentním příjmu. Začíná boj o život. N...
dnes 20.15
NAHRAT
ZDARMA
Prima
Specialisté (74)
Sběrači lahví V městském parku je nalezen zavražděný bezdomovec Franta Koval. Najít jeho ...
dnes 20.20
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Smrtonosná zbraň II (21)
(Lethal Weapon II) Rodinný pouta Murtaugh je dočasně jmenován kapitánem. Jeho prvním samo...
dnes 22.10
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 25. 5. 2020 Svátek má Viola
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz