SERIÁL: Vincentův svět


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Ukázka    Fotky    Seznam dílů    

84%
komedie / sitcom, seriál USA, , 30 min., 8 sérií / 96 dílů, od 12 let
Entourage
DVD od 14.10.2015

Režie: , , , více...
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Sundance televize pá. 8.3. Sky1 HD UK 01.50
Sky1 HD UK 01.50
Mandy televize pá. 8.3. Sky1 HD UK 02.30
Sky1 HD UK 02.30


Ukázka
00:31Jeho sláva je jejich bohatstvím.
Fanynky. Patolízalové. Paparazzi. Bulvární plátky. Drogy. Sex. Chlast. Peníze. Není snadné být slavný. Vince sebou z newyorského Queensu do Los Angles přivedl tři nejlepší kamarády. Společně vychutnávají vzestupy a prožívají pády v Hollywoodu, kde se sází vysoko a peníze i pokušení jsou větší než kdekoliv jinde.
Uprav informace o seriálu

Komentář k seriálu Vincentův svět je projekt, který mě vůbec neoslovil, ale je jasné, že je to mou povahou. Samotné zpracování je obstojné, herecké výkony dobré a je vidět, že si to herci užívají. Samotná látka jde ale zoufale mimo mě.
Všechny komentáře k seriálu 4+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní seriál

Popis seriálu Vincentův svět

HBO představuje Vincentův svět, úspěšný komediální seriál z každodenního života Vincenta Chasea, sexy mladého herce v moderním Hollywoodu. S sebou si do mekky filmu přivezl ze svého rodného Queensu manažera Erica, polovičního bratra Dramu a kamaráda Turtlea. Seriál čerpá ze zkušeností zasvěcenců a popisuje opojný a výstřední styl dnešních celebrit i to, jak je obtížné najít lásku a úspěch v rychlém světě šoubyznysu. Teď, když si kluci začínají zvykat na výhody slávy, se Eric spolu se superagentem Arim snaží udržet Vincenta na výsluní a pomáhají mu dělat správná rozhodnutí, aby si svou kariéru v prchavém světě celebrit udržel co nejdéle. Vince ztvárnil Adrian Grenier, Kevin Connolly hraje Erica, Vincetova nejbližšího důvěrníka, který se učí pravidla byznysu, zatímco se Vincovi snaží pomáhat dělat správná rozhodnutí, aby jeho hvězda stále stoupala. Kevin Dillon si zahrál Vincentova polovičního bratra Dramu, jehož vlastní herecké ambice zastínil Vincův úspěch. Jerry Ferrara alias Turtle je Vincentova pravá ruka a je vždy připraven se dobře pobavit. A konečně Jeremy Piven hraje Ariho, Vincentova agresivního a vlivného agenta, který se neustále dostává do křížku s Ericem. V seriálu dále hrají: Debi Mazarová jako Vincentova manažerka pro styk s veřejností Shauna a Rex Lee coby Lloyd, asistent Ariho Golda.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 29. 2. 2024 Svátek má Horymír
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz