SERIÁL: Vraždy v Kitzbühelu   díl: Západ slunce - (10. série / 12. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

44%
seriál / krimi Rakousko, , 43 min.
< Předchozí díl135. z 268 dílůNásledující díl >
(SOKO Kitzbühel   episode: Sunset)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Durchtauchen televize zítra TVP1 08.00
Láska, pokoj, smrt televize zítra ORF1 12.35
Černý kníže televize st. 24.7. ORF1 17.00, čt. 25.7. ORF1 12.35

Úspěšná herečka Sophie Hoffová se ve zlém rozchází se svým dlouholetým agentem Emiliem, protože ji podrazil. Když se rozrušená Sophie vrátí domů, zjistí, že ji manžel už dlouho podvádí. Ještě té noci Sophie umírá.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Dobrrý den. Každý díl tohoto seriálu je velice přijemná, krásná trochu detektivka, odehrávající se v překrásném prostředí Tyrolských Alp. Prrotagonisté jsou velice sympatičtí lidé, v čele s Kristinou Sprenger. Ale to neznamená, že paní Sprenger obzvlášt vyčnívá nad svými kolegi v hlavních rolích tohoto seriálu. Důležité je, že režie jednotlivých dílů se nesnížila k tomu a nesáhla na scény plné krve, sexu ,vražd a vulgarit, jak to známe z seriálů amerických, kterými jsme na jednotlivých kanálech televize živeni dnes a denně a to několikrát. Je vidět, že Rakušané jsou normální a inteligentní lidé, kteří lidem předkládají jemnou kulturu, která diváka uklidní a nestresuje, jako je to už u zmíněných amerických filmů a seriálů, ale bohužel stále více i u české produkce, nebot USA je ve všem náš vzor. Měli bychom si brát mustr od našich sousedů s ktrými jsme tisíceletí srostlí a ne z těch, kteří když my jsme s Rakušany byli v čele kulturního dění světa, tak oni lezli po stromech. Děkuji Tomáš Sacher
Všechny komentáře k seriálu 8+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Západ slunce

Úspěšná herečka Sophie Hoffová se ve zlém rozchází se svým dlouholetým agentem Emiliem, protože ji podrazil. Když se rozrušená Sophie vrátí domů ze schůzky s ním, zjistí, že ji její manžel Bernd už dlouhou dobu podvádí. Ještě té noci Sophie zemře - byla předávkována Berndovými prášky na spaní. Na místo jsou přivoláni kitzbühelští kriminalisté Lukas Roither a Karin Koflerová. Bernd a Sophie mají oddělené ložnice; Bernd vypoví, že celou noc tvrdě spal a ráno ho pak probudil křik hospodyně, která našla Sophiino tělo v její ložnici. Bernd je ne moc úspěšný fotograf, byl zcela závislý na příjmech své ženy. V případě rozvodu by nic nezískal, v případě Sophiiny smrti však zdědí veškerý její majetek... Karin a Lukas navštíví i Emilia. Ten vypoví, že mezi ním a Sophií bylo vše v naprostém pořádku, společně plánovali prezentaci Sophiiny knižní autobiografie, a navíc v době vraždy nebyl v Kitzbühelu, měl pracovní schůzku v Mnichově. Vzápětí však Karin zjistí, že Emilio lže - svědek ho viděl, jak pozdě večer vchází do Sophiiny vily... Tu noc zastavilo před Sophiiným domem ještě druhé auto, které patří Berndově milence, doktorce Evě Tahlmannové. Eva přizná, že má s Berndem poměr, té noci ho prý vyzvedla a společně odjeli do jejího bytu, kde strávili celou noc. Když Eva a Bernd odjížděli, zahlédla Eva v domě Emilia. Od Emiliovy sekretářky se Lukas dozví, že Emilio celé roky Sophii okrádal, její honoráře končily v jeho kapse. Když to Sophie zjistila, rozzuřila se a okamžitě chtěla změnit agenta, dokonce už kontaktovala notáře. Kdyby Sophie Emiliovy špinavosti zveřejnila, přišel by o všechny klienty a zbankrotoval by. Emilio ale přísahá, že když z vily odjížděl, byla Sophia naživu.


Podobné seriály

Kriminálka Miami X (8)
(CSI: Miami X) Miamský řezník Když se objeví další případ mrtvé dívky bez očí, má Horatio...
dnes 14.30
Nova
Magnum II (3)
(Magnum II/Woman On The Beach) Žena na pláži Tom Selleck jako ten nejcharismatičtější souk...
dnes 16.10
ČT1
Svět pod hlavou (4/10)
Orchidej na smetišti Smrt ženy, kterou všichni milovali. Minulost si tě vždycky najde. Vá...
dnes 20.05
ČT1
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 22. 7. 2024 Svátek má Magdaléna
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz