SERIÁL: Zločiny ze sousedství   díl: Za cenu života i smrti - (1. série / 14. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

69%
seriál / thriller USA,
< Předchozí díl14. z 44 dílůNásledující díl >
(Close to Home   episode: Dead or Alive)

Režie:
Herci: , , , , , více...


Mladík, který žije jen se svou matkou, zcela bezdůvodně zabije muže ze sousedství. Policii se záhy přizná k dalším dvěma vraždám. Spáchal skutečně všechny?
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Půvabná mladá bílá prokurátorka Annabeth Chaseová, skrývající za andělskýma očima tvrdost diamantů, odhalí bělošskou rodinu, která systematicky vyhledává unáší a vraždí úspěšné afroameričany, ve snaze vymýtit celou tuto rasu. Ještě celá rozechvělá z úspěchu u soudu a z díků postižených rodin se dozvídá, že její bílý kolega odchází pomáhat jinam, patrně se bude ucházet o úřad guvernéra. Přeje mu štěstí, leč ještě není náporu na její emoce konec - kolega jí představí svou snoubenku, afroamerickou krasavici. Annabeth zcela zvlhne, leč opanuje se a pevným krokem odchází vstříc dalším výzvám.
Všechny komentáře k seriálu 3+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Za cenu života i smrti

Malé děvče běhá po zahradě a hledá svého otce. Míří do skleníku, kde pan Roberts rád zahradničil, ale tam ho nachází mrtvého v kaluži krve. S největší pravděpodobností to byl Charlie, kdo svého souseda umlátil kladivem. Charliemu je čtyřicet dva let a stále žije s matkou. Přiznává se k vraždě pana Robertse a dodává, že zabil také jednu ženu, která pracovala v realitní kanceláři. Zástupkyně prokurátora Annabeth Chaseová se ho ptá také na jednu nezvěstnou, čtrnáctiletou Kirsten Salivenovou. Charlie okamžitě odpoví, že i tuto dívku zabil. Prý ji zakopal tam, kam nedávno zakopal i oběť z realitní kanceláře. A bez skrupulí objasňuje, co ho k vraždám těchto tří lidí vedlo. Prý k němu oběti nebyly dost milé, přehlížely ho nebo ho od sebe odháněly. To ho naštvalo, a proto je zprovodil ze světa... Tým soudní prokuratury prohledá Charlieho dům. Najdou výstřižky z novin, kde se píše o jeho vraždách. Rád si v nich čte a přiznává se také rád... I když je případ jasný, soudce důkazy, které má Annabeth v ruce, nepokládá za důležité, nepřipouští je. Dokonce hodlá napadnout i Charlieho vlastní přiznání. Navíc má Charlie dobrého obhájce... Mezitím se stále hledá mrtvola Kirsten Salivenové. K překvapení všech se Kirsten živá a zdravá objeví na policejní stanici. Rok se prý ukrývala u svého chlapce, kterého jí tehdy rodiče zakázali. Když v televizi viděla, že je považovaná za mrtvou, rozhodla se vrátit domů... Annabeth si při prvním stání u soudu všimne, že Kirsten a Charlieho matka se dobře znají, a začne na případ nahlížet z jiné perspektivy. Zjišťuje, že pan Roberts byl dobrým přítelem Charlieho matky a že společně chtěli absolvovat kurz v zahradničení, neboť si v tomto oboru velice rozuměli. Zavražděná žena z realitky se zase neustále nabízela se svými zájemci o koupi domu, kde Charlie a jeho matka žili. Vše jí začíná být jasné...


Podobné seriály

M*A*S*H (22)
Personál polní vojenské chirurgické nemocnice se s válkou vyrovnává po svém. Ani v Koreji ...
dnes 06.20
Prima
Na krok od nebe III
(Un passo dal cielo III) Cesta pravdy Když je neapolský komisař převelen do nejzazšího ko...
dnes 09.00
ČT1
Hvězdná brána II (21)
Rok 1969 Tajemná brána do vesmíru se opět otevírá a speciální vojenská jednotka vyráží na...
dnes 10.15
Prima Cool
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 5. 10. 2023 Svátek má Eliška
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz